دیده شدن دوجنسه فقط آغاز است

پس بیایید فضاهای لعنتی خودمان را بسازیم. هر فردی می تواند برای ایجاد یک فضای بی ایمن تلاش کند، حتی کسانی که مشاغل سنتی 9 تا 5 را انجام می دهند. من این را می دانم، زیرا در واقع یک مهمانی جنسی بزرگ (بیش از 170 شرکت کننده) در بروکلین، نیویورک به نام BISLUT برگزار کردم. از آنجایی که من به یک کلوب جنسی نرفته بودم که واقعاً برای همه جنسیت‌ها احساس دوجنس‌گرایی می‌کردم، یک مهمانی برای دو مرد و طرفداران آنها ترتیب دادم. با این خطر که شاخ خودم را بزنم، همه کاملاً به آن علاقه داشته و دارند – نه فقط به خاطر جنسیت، اگرچه جنسیت عالی بود، بلکه به این دلیل که دو نفر در یک فضای امن قرار داشتند که توسط دو نفر دیگر احاطه شده بود. می توانند تمایلات جنسی خود را به طور کامل بیان کنند و واقعی ترین خود آنها باشند.

من را ثبت نام کن همکار من: بریم سر کار.

منبع

دوست داشتنی، حمایت کننده، و سرگرم کننده جامعه دوجنسی چیزی است که بعد از دو رویت می آید. این نوع جامعه نه تنها می‌تواند نتایج سلامت روان را بهبود بخشد، بلکه می‌تواند افراد بیشتری را تشویق کند که بیرون بیایند و آنچه را که هستند بپذیرند. مطالعات بی شمار نشان داده اند که با پذیرش تمایلات جنسی خود چقدر زندگی بهتر می شود، اما یک هشدار وجود دارد: افراد عجیب و غریب باید در بیرون آمدن از دوستان، جامعه و حمایت برخوردار باشند. اگر در نتیجه دوستان، خانواده و خانه خود را از دست بدهید، سلامت روان شما فقط بدتر می شود. فضاهای فیزیکی و ایمن برای پرورش جامعه می‌تواند در کمک به مردم برای بیرون آمدن ایمن، بازی را تغییر دهد.

البته ما به مکان های هوشیار و غیرجنسی نیز برای افراد دو نفره نیاز داریم. سلام، دیدارهای صخره نوردی دوجنسه! افراد دوجنسه وسواس زیادی به صخره نوردی دارند. چرا؟ غیر واضح. من شخصاً یک مرد بالغ هستم که کارهای بهتری نسبت به صخره نوردی برای انجام دادن دارم، اما در اقلیت دو نفر هستم. من این را پذیرفته ام پس بیایید به بی مردم آنچه می خواهند بدهیم!

البته حق با اوکس است. ما دوگانه‌هراسی را حل نکرده‌ایم، و افراد دو نفر هنوز بدترین پیامدهای سلامت روان را نسبت به هر جنسی دارند. تقریباً هر متریکاز جمله میزان افسردگی، اضطراب، و افکار خودکشی بالاتر از همجنسگرایان و همجنسگرایان. گزارش های فعلی سلامت جنسی. این تا حد زیادی به دلیل تبعیض مضاعف مردم با این مواجه می شوند که احساس نمی کنند مورد استقبال قرار می گیرند یا مانند بخشی از جوامع مستقیم یا همجنس گرا نیستند، که باعث می شود ما احساس تنهایی و انزوا کنیم.

این به کنار، مهم است که بدانیم ما در آن هستیم (مرا ببخش) بی سابقه قلمرو –جایی که می‌توانیم دید دوگانه را در حالی که همزمان فراتر از آن حرکت می‌کنیم، ارتقا دهیم، و جایی که می‌توانیم برای رسیدگی مستقیم‌تر به برخی از مسائلی که جامعه ما را رنج می‌دهد، کار کنیم. دیده شدن راه درمان نیست. این فقط اولین قدم در هر حرکتی است و بله، مردم دو حرکت لعنتی دارند!

نمایندگی رسانه ها نیز قوی تر و جدی تر شده است. ما دیگر به عنوان تصویر نشان داده نمی شویم عجیب و غریب های اخلاقی مشکوک یا ضربات لطیفه. در عوض، در نمایش‌هایی مانند شخصیت‌های بی پیچیده به ما داده می‌شود دهان بزرگ، جدید دختر شایعه پراکنی، مرد شنی، حس 8، هارلی کوین، و بسیاری دیگر. حتی یک نمایش هم به نام بود دوجنسه در Hulu در سال 2018.

لارنس تورینیو می‌گوید: «مانند افراد با هر جنسیت، بیشتر افراد دوست دارند خوش بگذرانند، یکدیگر را ملاقات کنند و دوستانی داشته باشند که آنها را به دست آورند. و بیایید صادق باشیم، ما می‌خواهیم زندگی‌های جنسی هیجان‌انگیز، رضایت‌بخش و عاشقانه داشته باشیم.»

همچنین افراد مشهور بی‌شماری هستند که اکنون با افتخار ادعای برچسب‌های دو جنس‌گرایانه یا پان‌جنس‌گرایانه دارند – استفانی بئاتریز، ویلو اسمیت، ژانل مونا و اوبری پلازا، چندتا را نام بردن. برای عشق به خدا، سوزان ساراندون فقط به عنوان bi. (آیا می‌خواهم افراد مشهور مرد بیشتری را به‌عنوان «بی» ببینم؟ بله، پس باید خودم معروف شوم.)

ما به بارهای دوجنسه نیاز داریم! من یک مکان عجیب و غریب می خواهم که بتوانم دوست دختر عجیب و غریبم را بیاورم و احساس راحتی کنم که با او کنار بیایم بدون اینکه مردان همجنس گرا مرا به خاطر این که به اشتباه فکر می کنم ما یک زوج مستقیم هستیم که فضای آنها را انتخاب می کنند قضاوت کنند. (با ارزش است، می فهمم چرا مردان همجنس گرا از فضاهای خود محافظت می کنند، اما دوست دارند، لعنتی، قرار است کجا بروم؟ نوار مستقیم؟ ترجیح می دهم بمیرم.)

شاید شما یک دوجنسه صخره نوردی نباشید، اما در عوض، شما یک دوجنسه Dungeons and Dragons هستید. (آیا جرأت ندارید یک جوک «چرا هر دو نه؟» بسازید!) چرا جلسات D&D که در آن افراد دو نفره می توانند همه را در گروه خود بیاورند و لعنت به خرج دهند، ندارید؟

در برخی عرصه ها، ما در دوران اوج دیده شدن دوجنسه هستیم و من به عنوان مثال هستم زندگي كردن. برای اولین بار، زنان از قرار ملاقات با من امتناع نمی‌کنند، زیرا من دوجنس‌گرا هستم. خواستن با من قرار بگذار چون دوجنسه هستم! اما صادقانه بگویم، من هنوز راضی نیستم (حتی اگر اکنون به طور قابل توجهی بیشتر در حال خوابیدن هستم-برکت دادن).

این فضاها حتی ممکن است به کاهش نرخ کمک کنند بی خانمانی در جامعه دوجنس گرایان. برای جوانانی که پس از بیرون آمدن آواره یا بیرون رانده می شوند، فضاهای امن برای یافتن حمایت ضروری است.

در حال حاضر، دو جامعه عمدتاً آنلاین هستند. ما دوجنسه Reddit، bi Twitter، و مورد علاقه من داریم، TikTok دوجنسه (یا BiTok). با استفاده از هشتگ‌ها، می‌توانیم با افراد دیگری در سراسر جهان ارتباط برقرار کرده و با آنها ارتباط برقرار کنیم، که فوق‌العاده است و من چگونه با بسیاری از دوستان خود آشنا شده‌ام. اما زمان آن رسیده است که افراد دو از اینترنت (و فضاهای دیجیتال) دور شوند و در واقع در دنیای واقعی وجود داشته باشند. ما به دو فضاهای فیزیکی نیاز داریم.

دید اساسا می گوید: ببین ما واقعییم! شما باید با ما با احترام لعنتی رفتار کنید. همچنین به مردم کمک می کند تا بفهمند که تنها نیستند و جامعه ای دارند. با توجه به میزان بالاتری از مسائل بهداشت روانی ذکر شده برای دو نفر، اجتماع ضروری است. اما دیدن خود بر روی صفحه نمایش یا خواندن در مورد تجربه شخص دیگری به طور خودکار شما را به اتاقی پر از افرادی که سعی در دوستیابی و یافتن شرکای عاشقانه دارند نمی برد. شکاف بزرگی بین دیده شدن دوجنسه و جامعه دوجنسه وجود دارد. از آنجایی که فکر نمی‌کنم دانشمندان در آستانه کشف کلید انتقال از راه دور انسان باشند، برای اینکه کمتر احساس تنهایی کنیم باید خودمان فضاهای دوگانه را ایجاد کنیم و در آن حضور داشته باشیم. ما، دو مردم جهان، قرار است دو جامعه بسازیم.

“فضاهای LGBTQIA+ اغلب توسط افراد همجنس گرا، به ویژه مردان همجنس گرا تسلط دارند.” ونیت مهتا، نویسنده کتاب پیش رو مردان دوجنسه وجود دارند، می گوید. و در حالی که شما امیدوارید که آنها دوجنسیتی را بیشتر بپذیرند، آنها اغلب دیگران را درک نمی کنند یا از آنها حمایت نمی کنند. [bi] انجمن.”

اگر امروز «مرد دوجنس‌گرا» را در گوگل جستجو کنید، صدها مقاله در مورد دوجنس‌گرایی پیدا خواهید کرد. در واقع، اگر جستجوی خود را فقط به «دوجنس گرایی» گسترش دهید، هزاران مورد دیگر را خواهید یافت. این مقالات صرفاً برای توجیه وجود ما نیستند. آنها در مورد تفاوت های ظریف دو هویت بحث می کنند – چگونه به عنوان یک دو نفر قرار ملاقات بگذاریم، چگونه به عنوان یک دو ظاهر شویم، چگونه بفهمیم که آیا شما دو نفر هستید یا خیر، و کجا می توان یک جامعه دو را پیدا کرد.

«بعد از دید بی می آید زندگیایان لارنس تورینیو، مدیر اجرایی موسسه آمریکایی دوجنس گرایی، می گوید. ما دیگر به راحتی نمی‌توانیم آن‌ها را پاک کنیم، همان‌قدر که برخی تلاش می‌کنند، فقط تعداد زیادی از ما در فضای باز هستیم.»

پس از بیدار شدن از خواب برهنه و خماری در رختخواب مردان بی شماری در کالج، شروع کردم به فکر کردن که آیا شاید من… راست نیستم. (معقول است!) می دانستم که زنان را دوست دارم – قرار ملاقات با آنها، رابطه جنسی با آنها، ارتباط عاطفی با آنها – بنابراین همجنس گرا بودن درست به نظر نمی رسید. بنابراین، 12 سال پیش، در حالی که در خوابگاه سال دوم خود نشسته بودم، به دارنده همه دانش مراجعه کردم: گوگل. من برای «مرد دوجنس‌گرا» جست‌وجو کردم، که چیز زیادی فراتر از مطالعات در مورد مردان همجنس‌گرا/دوجنس‌گرا و اچ‌آی‌وی و یک فهرست غیرمجاز که استدلال می‌کرد دوجنس‌گرایی مردانه در واقع واقعی است، فاش نکرد. (شوخی نیست.) چیز دیگری وجود نداشت.

آیا من اینجا رویاهای بزرگ می بینم؟ شاید. اما چرا لعنتی نه؟ با دادن این فرصت به مردم که خودشان باشند، ممکن است ناآگاهانه رئیس جمهور بعدی ایالات متحده، یا لیدی گاگا یا نماد دوجنسه بعدی را مطرح کنیم.

متأسفانه، بسیاری از مردم هنوز بر این باورند که دوجنسیتی وجود ندارد یا اینکه دوجنسیتی یک نقص شخصیتی است – شکستی واهی در تعهد به یک جنسیت – به جای تعهد به پذیرش کل خودمان. رابین اوکس، فعال برای مشاهده دوجنسه و سردبیر فصلنامه زنان بی. “در حالی که ما پیشرفت های بزرگی داشته ایم، هنوز به اندازه کافی قابل مشاهده نیستیم. ما هنوز کارهای آموزشی بسیار ابتدایی برای انجام دادن داریم.»

ما به باشگاه های جنسی دوجنسه نیاز داریم! در هر مهمانی رابطه عجیب و غریبی که رفته‌ام، تنها زنانی را دیده‌ام که با زنان ارتباط برقرار کرده‌اند، و مردانی را نیز… با زنان ارتباط برقرار کرده‌اند. که، خوب! اما مردان باید احساس قدرت کنند که با همه جنسیت‌ها ارتباط برقرار کنند – در موقعیت‌های بد، نه کمتر! من یک مکان امن می خواهم که من و دوست پسرم، دوست دخترم، دوست آنها و من بتوانیم به خاطر یکدیگر به شهر برویم. همانطور که در حال حاضر است، به نظر می رسد که کلوپ های جنسی به طور انحصاری مردان همجنس گرا را ارائه می دهند یا به مشتریان بسیار مستقیم (مثلاً مردان اجازه حضور در بخش بازی را ندارند مگر اینکه با یک زن همراهی کنند) – آنها اساساً شامل افراد دوجنسه نمی شوند. .