دوقلو پیت دیویدسون و امیلی راتاجکوفسکی در اولین عکس زوج PDA

در 13 نوامبر، DeuxMoi اطلاعاتی ناشناس منتشر کرد که ادعا می‌کرد جفتی که قبلاً نامرتبط بود در بروکلین، نیویورک دست در دست هم گرفته بودند. تیترچی نوشت: «دست‌هایش تماماً روی او بود و به وضوح به هم وصل می‌شوند.» اندکی بعد، یک منبع تأیید کرد مردم که دیویدسون و راتایکوفسکی «همدیگر را می‌دیدند».

پیت دیویدسون و امیلی راتاکوفسکی در حال حاضر یکسان لباس می پوشند! اسم کشتیشون چیه، btw؟ ایته؟ راتاسون؟ پمیلی؟

در مصاحبه اکتبر با تنوعراتایکوفسکی تأیید کرد که او «اصولاً برای اولین بار در زندگی من به تازگی مجرد شده است». او اضافه کرد: «و من فقط احساس می‌کنم از آزادی این که خیلی نگران برداشت‌هایم نیستم، لذت می‌برم.»
منبع

به گفته منبع دیگری که با ما هفتگی، آنها “الان چند ماه است که با هم صحبت می کنند” و در حالی که “در مراحل اولیه هستند”، این جفت “واقعاً یکدیگر را دوست دارند.”

در حالی که این می تواند برای پیت دیویدسون، که در ماه آگوست پس از 10 ماه دوستی از کیم کارداشیان جدا شد، تعجب آور است، اما این موضوع از سوی امیلی راتاکوفسکی، که از زمان طلاق اخیرش از همسر سابق، سباستین بیر، به زندگی مجردی پرداخته است، کمی تعجب آور است. مک کلارد. او همچنین برای مدت کوتاهی با برد پیت مرتبط بود.

این زوج با عرق‌های خاکستری با آب و هوا مطابقت داشتند – راتایکوفسکی یک کت پفی مشکی را روی یک تی‌شرت سفید بریده‌شده انتخاب کرد، در حالی که دیویدسون با یک هودی خاکستری و یک ژاکت مشکی رنگ‌های مشابه را انتخاب کرد. عکس ها در اینجا قابل مشاهده است.

به هر حال… فقط چند روز پس از گزارش این جفت شدن توسط حساب شایعات اینستاگرام DeuxMoi، دیویدسون و راتاکوفسکی در حال اشتراک گذاری لحظه ای از PDA در شهر نیویورک عکس گرفتند. سابق شنبه شب زنده کمدین که به تازگی در 16 نوامبر 29 ساله شده بود، در حال آغوش و خنده با این مدل 31 ساله در راهروی یک ساختمان مسکونی دیده شد.