دوست کیت میدلتون می گوید که شاهزاده خانم ولز در واقع یک بغل است

من آن را به این شکل نخوندم، اما به نظر می رسد که یکی از حلقه های پرنسس ولز این را اینگونه تعبیر کرده است که مگان کیت را سرد صدا می کند. یکی از دوستان شاهزاده خانم گفت: “کیت یک آغوشگر بزرگ است.” مردم. او صمیمی و صمیمی است و با در آغوش گرفتن و بوسیدن به همه سلام می کند. طبیعی است که او چنین باشد.» برای اثبات این موضوع، ویدئویی از ویلیام و کیت در آغوش گرفتن دو دستی بستگان در کنسرت سرود کریسمس در کلیسای وست مینستر منتشر شد. سلام! در 12 دسامبر.

من مطمئن هستم که کیت کاملاً آماده است تا دوستان و خانواده را در آغوش بگیرد و ببوسد، اما فکر می‌کردم این واقعیت که یک آغوش بزرگ و مقدماتی از نظر اجتماعی در میان آمریکایی‌ها قابل قبول است اما بریتانیایی‌ها آن را نادیده می‌گیرند، نوعی دانش عمومی است. روزنامه های بسیار بریتانیایی مانند روزنامه گاردین مقالات طنزی در این زمینه منتشر کرده اند. دیلی میل مطالعه ای در مورد این ویژگی فرهنگی خاص نوشته است. بعلاوه، در آغوش گرفتن مگان مارکل که یک مشکل برای موسسه سلطنتی است، قبلا پوشش داده شده بود مجله نیویورک تایمز– طبق گزارش‌ها، او از در آغوش گرفتن نگهبانان کاخ خودداری کرد. او به معنای واقعی کلمه گفت: من آمریکایی هستم. یکی از دوستان گفت من در آغوش می گیرم.

به گفته یکی از دوستانش، حداقل، کیت میدلتون در واقع یک آغوشگر بزرگ است – برخلاف آنچه ممکن است شنیده باشید. این البته پاسخ دیگری به مستندهای نتفلیکس سارابطه است.

از تمام جزئیاتی که مگان مارکل به آن اشاره کرد هری و مگانیکی از کم‌تعجب‌کننده‌ترین و بی‌ضررترین آن‌ها، این ادعا بود که تمایل آمریکایی‌های مگان به در آغوش گرفتن شاید برای همسران آینده‌اش به شدت بریتانیایی که برای اولین بار همدیگر را ملاقات کردند، کمی آزاردهنده بود. دوشس سارابطه در این سند گفت: “مثل اینکه من یک آغوشگر بودم، همیشه یک آغوشگر بودم.” من متوجه نشدم که این برای بسیاری از بریتانیایی ها واقعاً آزاردهنده است. حدس می‌زنم خیلی سریع شروع کردم به درک این که رسمیت بیرونی در درون هم انجام می‌شود.»

حدس می‌زنم چیزی که می‌گویم این است که کیت میدلتون ممکن است در میان دوستان «آغوشگر» باشد. اما او آمریکایی نیست.
منبع

کریس جکسون/گتی ایماژ