دوست پسر زوئی دویچ جیمی تاترو کیست؟

جیمی 30 ساله در کالیفرنیا بزرگ شد و در چندین فیلم و برنامه تلویزیونی از جمله بازی کرده است بزرگترها 2 و خیابان جامپ 22-بتو احتمالا او را بهتر از همه می شناسم اقتصاد خانه. با این حال! آخرین پروژه او کمپ تئاتر قرار است برای اولین بار در ساندنس نمایش داده شود، بنابراین به نظر می رسد که او رسما در حال چرخش به ~عصر پرستیژ~ خود است.

او در یوتیوب شروع کرد

همانطور که در آن، آنها به تعطیلات فانتزی با یکدیگر به فرانسه می روند.

مایکل استوارت//گتی ایماژ

آنها را به نیلوفر سفید بفرستید!

او نمی ترسد در اینستا گوش کند

همین! شما اکنون دکترای همه چیز دارید، جیمی تاترو.منبع

سلام، امروز باید به دو نکته توجه کنید: (1) چیزی از تیفانی در آمازون پرایم ویدیو پخش می‌شود و همه چیزهایی است که از یک فیلم تعطیلات بخواهید به علاوه موارد دیگر، و (2) به نظر می‌رسد زندگی واقعی عاشقانه Zoey Deutch حتی از هر رام کام دیگری جذاب‌تر است.

جیمی به جیمی کیمل گفت که یک کانال یوتیوب راه اندازی کرده است زیرا می خواهد پول دربیاورد و گزینه دیگرش فروش گلبول های سفید خونش است. پس بله، لایک کنید و در LifeAccordingToJimmy مشترک شوید!

کوین مازور//گتی ایماژ

کوین مازور//گتی ایماژ

جیمی تاترو بازیگر و کمدین است

باز هم، جیمی و زویی تمایل دارند نسبت به رابطه خود بسیار کم حرف باشند، البته به غیر از زمانی که تولد زویی است، و جیمی اینستا تبدیل به یک حساب کاربری تمام عیار از طرفداران می شود:

و او فوق العاده حمایت کننده است

اول از همه، بله، این دو نفر رسمی فرش قرمز هستند – اینجا هستند CNN قهرمانان اوایل این ماه:

شانزدهمین سالانه قهرمانان cnn یک فرش قرمز ادای احترام به تمام ستاره ها

گاتهام//گتی ایماژ

آنها با نینا دوبرو و شان وایت دوست هستند

مایکل باکنر//گتی ایماژ

او با امیلی اوسمنت قرار می گذاشت

زویی و دوست پسرش جیمی تاترو از سال 2021 با هم قرار می‌گیرند (حداقل، این زمانی بود که آن‌ها را در اینستا به نمایش گذاشتند)، و در مورد رابطه‌شان بسیار کم‌کم هستند. اما در جایی که اراده وجود دارد راهی وجود دارد، و بهتر است باور کنید که ما کمی حفاری (کاملا عادی) انجام دادیم. در این یادداشت، در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد جیمی تاترو و رابطه زیبای او با زویی بدانید.

سوپر کاسه lvi pregame

اما جیمی همچنین زویی را در اولین نمایش همراهی کرد چیزی از تیفانیو از آنها در مراسم بعد از مهمانی عکس گرفتند:

"چیزی از تیفانی" جشن برتر

او این موضوع را خودش طی مصاحبه ای تایید کرد Betches U Up? در ماه آگوست، گفت: “اگر با کسی قرار بگذارم که در همه چیز با من موافق است و همه چیز را مانند من فکر می کند، خیلی خسته می شوم – از این موضوع خیلی خسته می شوم. یعنی در حال حاضر با کسی هستم که نقطه مقابل واقعی من است.”

مشاهدات افراد مشهور در شهر نیویورک 9 دسامبر 2022

از آنجایی که شما ناگزیر در مورد تاریخچه قرار ملاقات او کمی کنجکاو هستید، جیمی با بازیگر امیلی اوسمنت قرار گرفت. آنها از سال 2013 تا 2016 با هم بودند و در طول راه چندین فرش قرمز زدند:

جوایز شورتی 2015

تا جایی که او آنها را به آنجا رساند جیمی کیمل زنده با او، هر چند آنها نگران “کشتن سوگ او” بودند، مبارک.

او “قطبی مخالف” زویی است

او نامزدی را برای کارش در این زمینه به دست آورد خرابکار آمریکایی (مکمنت خنده دار نتفلیکس، اگر آن را از دست دادید).

او به پدر و مادرش بسیار نزدیک است

اوه، و اطلاعاتی که در سال 2017 توسط جیمی پرسیده شد هیجان انگیز در مورد همکارهای محبوب یوتیوب خود و گفت: “من برای لیلی سینگ احترام زیادی قائل هستم. فکر می کنم لیلی بسیار با استعداد است و من عاشق محتوایی هستم که در یوتیوب منتشر می کند. به نظر می رسد او همیشه کیفیتی را حفظ می کند که من قدردانش هستم. همچنین فکر می کنم لیزا کوشی واقعاً بامزه است و سزاوار همه چیزهایی است که برای خودش ساخته است. من دیگر یوتیوب زیادی تماشا نمی‌کنم، بنابراین سخت است بگویم چه کسی را توصیه می‌کنم، اما در حال حاضر، این دو نفر هستند.” ❤️

او نامزد جایزه انتخاب منتقدان است