دوست پسر آنا د آرماس پل بوکاداکیس کیست؟ حقایق، عاشقانه

در ماه ژوئن، صفحه ششم گزارش داد که این دو با هم قرار ملاقات داشتند و یک منبع اضافه کرد که “[Paul] در آستین مستقر است، اما زمان خود را بین تگزاس و سانتا مونیکا تقسیم می کند. او قبل از اینکه آنا برای فیلمبرداری فیلم جدیدش آمریکا را ترک کند، زمان زیادی را با آنا سپری کرده است.

آنها از طریق دوستان مشترک با یکدیگر آشنا شدند

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

Aaaaand این تقریباً تمام چیزی است که در حال حاضر می دانیم، اما به زودی دوباره بررسی کنید زیرا با ظهور جزئیات بیشتری در مورد آنا و پل، این داستان را به روز خواهیم کرد.

منبع

زمانی که برای اولین بار در سپتامبر 2021 با هم دیده شدند، کشتی این زوج ساده لوح به نظر تایید شد. از این طریق می توانید عکس ها را بررسی کنید.

در همان ژوئن صفحه ششم منبعی که با این رسانه صحبت می کرد همچنین افزود: “پل و آنا از طریق دوستانشان معرفی شدند” در طول همه گیری. خودی علاوه بر این ادعا کرد که این دو از چند ماه قبل با هم بودند. جالب هست!

آنها تولد آنا را سر صحنه جشن گرفتند

آنا اخیراً همه چیز را در مورد تولدش در بهار گذشته به او گفته است ال، با توجه به اینکه پل در این مراسم حضور داشت و آن را ویژه کرد. من همه را با خودم داشتم: مردم، سگ‌هایم، کریس [Evans aka her co-star on The Gray Man] و خدمه من در خانه نبودم که یک شام عاشقانه داشته باشم. من سر صحنه فیلمبرداری با افرادم بودم که کاری را که دوست دارم انجام می‌دادم و در ساحل بودم و یک شات فایربال داشتم. پس تولد 34 سالگی من بود. و این خوشحال‌ترین چیزی است که من بوده‌ام.» او فوران کرد. کی، فراتر از ناز! همچنین عاشق یک دختر بچه فایربال ¯\_(ツ)_/¯ باشید.

مطابق با ال، پل و آنا در حال حاضر با هم در آپارتمانی در سیب بزرگ™️ زندگی می کنند. این بازیگر حتی تابستان امسال درباره تصمیم خود برای ترک لس آنجلس پس از هفت سال صحبت کرد و گفت که توجه بیش از حد به کشتی او و دوست پسر سابقش بن افلک در این حرکت نقش داشته است.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دوست پسر آنا، پل، اهل تولسا، اوکلاهما است

برد بارکت/گاتهامگتی ایماژ

BG004/Bauer-Griffinگتی ایماژ

چون هیچ چیز مثل عاشق شدن در ایتالیا نیست! اوایل این ماه، این بازیگر و معاون Tinder در ونیز در حال لذت بردن از یک تاکسی آبی واقعا خیره کننده و نگاه عاشقانه در طول هفتاد و نهمین جشنواره بین المللی فیلم ونیز، جایی که آنا در حال تبلیغ جدیدترین فیلم خود بود، دیده شدند. طلایی.

آنا د آرماس و پل بوکاداکیس

مشاهدات افراد مشهور در لس آنجلس 01 ژوئیه 2020

«در حال عبور از آن [myself] افکار من را در مورد “اینجا جایی برای من نیست.” کمی زیاد شد. هیچ راه فراری نیست هیچ راهی نیست…همیشه احساس چیزی است که نداری، چیزی از دست رفته است. این شهری است که شما را مضطرب نگه می دارد.» او اعتراف کرد.

آنا و پل اخیراً با هم در جشنواره فیلم ونیز شرکت کردند

اینکه بگوییم آنا د آرماس لحظه بزرگی را در حرفه خود سپری می کند، دست کم گرفتن بزرگی است. منظورم بین نقشی در فیلم آینده نتفلیکس است مرد خاکستری در کنار رژ-ژان پیج، رایان گاسلینگ، *و* کریس ایوانز و ایفای نقش مرلین مونرو نمادین در این فیلم طلایی، این بازیگر ظاهراً یک شبه به وضعیت A-lister رسیده است. و از آنجایی که ما فضول هستیم و صرفاً به شایعات علاقه داریم، نمی‌توانیم با سر به جزییات مربوط به رابطه عاشقانه او با معاون Tinder، پل بوکاداکیس، خودداری کنیم. شایعات در مورد این دو بیش از یک سال است که به گوش می رسد، بنابراین بهتر است باور کنید که ما بهترین تناسب شرلوک هلمز را به تن کردیم و شروع به تحقیق کردیم. خواهش میکنم!

من از آن دسته افرادی هستم که معتقدم افراد قادر به انجام کارهای بزرگ در مقاطع مختلف زندگی خود هستند. من فکر می‌کنم خیلی وقت‌ها وقتی افراد در یک شغل راحت هستند، از ریسک کردن می‌ترسند. آنها می ترسند این راحتی را از دست بدهند. من آن را ذهنیت فارست گامپ می نامم، جایی که شما می توانید کارهای بزرگ زیادی انجام دهید، فقط باید تلاش کنید. در سال 2017، Ferris-slash-Wheel توسط Tinder خریداری شد که منجر به تغییر عنوان وی به معاون ابتکارات ویژه شرکت شد. Mkay، چشمگیر!

طبق گزارش ها، پل و آنا با هم در نیویورک زندگی می کنند

بر اساس یک مصاحبه در سال 2016، پل در شهر جنوبی بزرگ شد و در دبیرستان اسقف کلی تحصیل کرد. کارآفرین. در طول جلسه، او به دانشگاه خود بازگشت تا یک برنامه اشتراک‌گذاری ویدیو به نام Wheel را آزمایش کند – شرکتی که او در آن زمان مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران آن بود.

طبق مصاحبه ای در ژوئن 2015، پل قبل از ایجاد چرخ (که در ابتدا فریس نام داشت)، بیش از ده سال به عنوان کارگردان و تدوینگر تجاری کار می کرد. پسر برنامه پادکست او توضیح داد: «قبل از اینکه Ferris را شروع کنم، حدود 10 سال یک موزیک ویدیو و کارگردان تجاری بودم.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

آنها *حداقل* یک سال با هم بوده اند

او به خروجی گفت: «ما این مفهوم را گرفته‌ایم و آن را در غرب میانه کاشته‌ایم. “ما به ریشه های خود بازگشتیم. بسیاری از مردم در ساحل شرقی و غربی اولین نگاهی اجمالی به محصولات دارند. ما می‌خواستیم آن را به هارتلند برگردانیم… این بچه‌ها، آن‌ها در حال ایجاد یک کارت‌بازی هستند، آنها کارهایی را روی پلتفرم‌های مختلف انجام می‌دهند که جنبه متفاوتی از خودشان را نشان می‌دهند. و این ابزار بعدی در زرادخانه آنها برای خلاقیت است. من فکر نمی کنم که نوآوری هرگز متوقف شود. آنها همیشه چیز بعدی را برای خلق کردن پیدا می کنند.»

او چندین شغل داشته است

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.