دوست دختر بو برنهام، لورن اسکافاریا کیست؟ تمام جزئیات

مطمئناً از شایعاتی که فیبی بریجرز و پل مسکال از هم جدا شده‌اند، آگاه هستید، نه اینکه به شایعات مرتبط با رابطه فیبی با بو برنهام بر اساس دیده شدن این زوج در شهر نیویورک و لس آنجلس اشاره کنیم. دو برابر به اشعار فیبی در آهنگ جدید SZA “Ghost in the Machine” اشاره نکنیم که قطعاً به جدایی اشاره می کند. AHEM:

گفتی همه دوستان من در لیست حقوق من هستند / اشتباه نمی کنی، تو یک احمقی هستی / در لودلو بر سرت فریاد می زنم / من مجانی مال تو بودم.

لورن قبل از بو، روابط برجسته دیگری نیز داشته است. او در سال 2009 با آدام برودی و در سال 2011 با اشتون کوچر قرار گرفت.

مت وینکل مایر//گتی ایماژ

اول از همه، آنها 12 سال اختلاف سنی دارند – در صورتی که کسی اهمیت دهد – و به نظر می رسد با هم در لس آنجلس زندگی می کنند، جایی که لورن به عنوان نویسنده، کارگردان و تهیه کننده کار می کند. و قطعاً کارهای او را دیده‌اید – که شامل کارگردانی هم می‌شود هاستلرها و یک قسمت از جانشینی. و بو همیشه بسیار حامی بوده است – در اینجا یک پست اینستا در مورد اینکه چقدر به لورن در سال 2019 افتخار می کرد، آمده است:

در همین حال، یک منبع آگاه به DeuxMoi گفت: “می توان تایید کرد که نامزدی بین پل مسکال و فیبی بریجرز قطع شده است. این یک رابطه باز کوچکترین نیست. پل متوجه فیبی و بو شد و نامزدی را لغو کرد.”

کی، پس چیزی که است آخرین باری که بررسی کردیم بو با لورن اسکافاریا در رابطه بود، که او حداقل از سال 2013 با او قرار داشته است. باحال، همینطور

جشن مردان سال 2019 gq در نسخه غربی هالیوود در داخل

به هر حال، نه او و نه بو نشان نداده اند که اینقدر از هم جدا شده اند …. با ما همراه باشید، حدس می زنم!منبع