دوستی آریانا گرانده و جنیفر کولیج: خط زمانی

در هر فرصتی، موقعیت ها ستاره پاپ و نیلوفر سفید بازیگر به نوبت خود را جعل کرده و در مورد یکدیگر فوران کرده اند. در واقع، گرانده اخیراً با کولیج برای جلد مصاحبه مصاحبه کرده است هفته نامه سرگرمی در لحظه ای که پنج سال تحسین متقابل را به همراه داشت.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

اگر بگوییم که آریانا گرانده و جنیفر کولیج پیوند خاصی دارند، دست کم گرفته شده است. آنچه آنها دارند بسیار بیشتر از یک دوستی است. مطمئنا، گرانده با دالتون گومز، مشاور املاک و مستغلات ازدواج کرده است و شایعه شده است که کولیج در مقطعی در گذشته ازدواج کرده است. اما از نظر خلاقانه، کولیج و گرانده چیزی کمتر از جفت روح نیستند.

کولیج به مجری برنامه جیمی فالون گفت: «دوست من، ترزا، که همسن اوست، او مثل «تو باید دی‌ام آریانا» را دریافت کنی. من فکر می‌کردم این یک تقلید خوب است و گفتم، نه، او 260 میلیون دنبال کننده دارد. آن ها ربات هستند. ربات ها به DM ها پاسخ می دهند! ما هرگز به او نخواهیم رسید. و من این کار را به هر حال انجام دادم و سپس این پاسخ برگشت. نکته بعدی که می‌دانید، من به خانه او می‌رفتم تا برای «Thank U, Next» برای کمد لباس مناسب باشم.»منبع

در حدود انتشار شیرین کننده، گرانده ایستاد نمایش امشب برای نشان دادن برخی از برداشت های برجسته اش از افراد مشهور. تجسم کولیج از نظر قانونی بلوند شخصیت، پائولت، گرانده برای ارائه بی‌نقص خط نمادینش در فضای مجازی منتشر شد: «من سگ را می‌برم، احمق».

محتوا

کولیج بعداً در الف نمایش امشب ظاهر خودش، که بعد از دیدن کلیپ وارد DM های خواننده شد.

2018: نمایش امشب برداشتی که همه چیز را شروع کرد.

برای اینکه بفهمید عشق آنها تا چه حد عمیق است، ما را در مسیر خاطره‌سازی دنبال کنید، از اولین تعامل عمومی آنها تا آخرین ملاقات ذهنی آنها.