دوستان پرنس هری درباره خاطرات و مستندهای او چه احساسی دارند

نمی‌دانم که این برای کتاب یا مستند است، اما می‌دانم که افراد زیادی به او می‌گویند: «چرا به این برند قدیمی برمی‌گردی؟ بولن توضیح می دهد که چرا دوباره همه اینها را حفاری می کنید؟ بنابراین، من فکر می‌کنم نزدیک‌ترین افراد به او در بریتانیا یا کسانی که در گذشته به او در بریتانیا بسیار نزدیک بودند، اندکی نگران این هستند که او تا کجا پیش می‌رود. حالا، اینکه آیا او همه اینها را در کتاب آورده یا در سند، نمی‌دانم، اما مطمئناً تحقیقات زیادی در دوران کودکی انجام داده است.»

شاهزاده هری به لطف این واقعیت که 1) مستندهای او با مگان مارکل ظاهراً در 8 دسامبر در نتفلیکس پخش می شود و 2) خاطرات او، چند ماه بسیار شلوغ خواهد داشت. یدکی، در ژانویه منتشر می شود.

بولن می‌افزاید که «هری از دوران کودکی‌اش با دوستانش صحبت می‌کرد» تا خاطراتش از جمله «برخی از لحظات تاریک‌تر زندگی‌اش» را که منجر به نگرانی می‌شود، «تلفیق کند».

و در حالی که هست ممکن است هر دوی این پروژه‌ها می‌توانند کاملاً خنک و بدون درام باشند، همه درباره آنچه که سارابطه‌ها ممکن است بگویند: خانواده سلطنتی درگیر هستند. از جمله حلقه درونی هری، ظاهرا!

در همین حال، بولن می‌گوید خاندان سلطنتی “کاملاً خود را برای اتفاقاتی که قرار است پیش بیاید آماده می‌کنند، زیرا هیچ‌کس نمی‌داند. تاریخ به ما نشان داده است که وقتی سارابطه‌ها صحبت می‌کنند، می‌توانند اتهامات بسیار بزرگی را مطرح کنند.”منبع

کارشناس سلطنتی نیک بولن می گوید ما هفتگی که هری محتوای مستندها و خاطراتش را یک “راز کاملاً محافظت شده” نگه داشته است، اما خاطرنشان می کند که “نتفلیکس پول زیادی برای این مستند پرداخت کرده است… بنابراین، هری و مگان باید بیشتر از این بگویند، ما یک زندگی دوست داشتنی در مونتسیتو داریم و همدیگر را دوست داریم. می دانید، باید مقداری گوشت در این ساندویچ باشد.»