دوآ لیپا برای بازدید از دیزنی لند توکیو از چرم درخشان استفاده کرد


یک کت چرمی براق و پاشنه بلند ممکن است برای روزهای شهربازی جذاب نباشد، اما برای ملکه غیررسمی مد Dua Lipa، کاملا منطقی است. خواننده «اکنون متوقف نشو» اخیراً در بین نمایش‌ها (همانطور که یکی می‌شود) در یک گروه مد روز که در حال پخش برنامه‌های مهم تعطیلات است، به دیزنی لند توکیو رسید. *ژاکت موتور سیکلت را به لیست بسته بندی دیزنی اضافه می کند*

دوآ لیپا در حال حاضر در یک تعطیلات کوچک در ژاپن به سر می برد و برای بازدید از پادشاهی جادویی در توکیو دیزنی لند در میان یک رشته سفر توقف کرد. نوستالژی آینده در نیوزلند و استرالیا نمایش داده می شود. این خواننده که اخیراً با تروور نوآ پیوند خورده است، یک هیکل شیک را با تیپ چرمی دوچرخه‌سواری که با کلاه گوش میکی موس ست کرده است، برش داد. عیار دیزنی یک ژاکت موتور کراس دیوید کومای جدید را تکان داد، شبیه به کت و شلوار مسابقه ای Givenchy آماده NASCAR که یک هفته پیش پوشیده بود – ما در اینجا شاهد یک روند مد در حال ظهور هستیم!

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ژاکت موتور فوکوس خودکار جالب Dua دارای فلاش هایی با شکل های شعله نقره ای رنگ در جلو و روی آستین های بلند است. این در حال ارائه برخی از حال‌های اصلی شب سال نو است، بنابراین اگرچه هنوز به اول ژانویه نرسیده‌ایم، ما در حال یادداشت‌برداری هستیم – ترند پر زرق و برق قبل از تعطیلات، لمس جشنی عالی برای شروع به ترکیب کردن لباس‌های شما در هوای سرد است، چه از طریق درخشان بودن. گوشواره، برق لب درخشان یا حاشیه بدلیجات. 👀

Dua کاملاً متعهد به تناسب اندام با پیاده روی از سواری تا سوار شدن بر یک جفت کفش پاشنه بلند سفید نوک تیز (راستش، لوازم اصلی برای آن است) و با یک جفت عینک آفتابی مشکی پوشیده شده که قوی هستند. ماتریکس انرژی. عینک آفتابی دهه 90 این ویژگی را به آرایش تک رنگ او اضافه کرد.

دوآ همچنین اخیراً از ناوشیما، اینوجیما و تشیما – سه جزیره کوچکتر در سواحل ژاپن – به عنوان بخشی از سفر خود بازدید کرد. این خواننده به قوانین استایل قدیمی نه گفت و بعد از روز کارگر با یک لباس ماکسی سفید و کت سفید هماهنگ به رنگ سفید بله گفت. ما مخصوصاً به چکمه‌های خز نوک تیز او (

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

از لباس‌های گربه‌ای روی صحنه گرفته تا گروه‌های قایق‌های تفریحی و طراحی گوش میکی موس، Dua’s نوستالژی آینده تور واقعاً هدیه ای بوده است که به دادن ادامه می دهد. این خواننده سریال ملی و بین المللی خود را به پایان می رساند کنسرت با نمایش او در پرث، استرالیا، در 16 نوامبر.

منبع