دم اسبی براق جنیفر لوپز حال و هوای آریانا گراند را به ارمغان می آورد

پونی با ظاهری عالی با فرهای موزون فقط ما را پرتاب می کند همه راه بازگشت به سال 2014. اوه، و حتی یک تار نابجا وجود ندارد… برای آرایشگر.

با این حال، این مانع ما نمی شود که بخواهیم امروز این ظاهر را دوباره خلق کنیم! از این گذشته، این عکس جن فقط نشان می دهد که واقعاً چقدر می تواند بی انتها باشد.

این را تصور کنید: سال 2014 است، کیمی به تازگی ازدواج کرده است (RIP)، شما به تازگی در سه چالش سطل یخ ALS تگ شده اید در فیس بوک و آریانا گرانده در حال شلیک موشک از سوتین خود در جدید است آزاد شدن موزیک ویدیو اکنون، به همان اندازه که هر سه لحظه فرهنگ پاپ تاریخی بودند (نه، قبل از میلاد صادقانه می‌توانستم یک پایان نامه 10000 کلمه‌ای در مورد تأثیر آن دوران بنویسم)، مورد دوم موضوع انتخابی امروز ما است… خب، کاملاً.

BRB در حالی که شانه و ژل مو را می گیرم… روز شستن مو می تواند صبر کند.

لیا را دنبال کنید اینستاگرام.

منبع ژل حالت دهنده روغن زیتون Eco Style

برس Kent Perfect for - برس کوچک طبیعی PF05

اکنون، همانقدر که ما این ظاهر را برای سال 2022 دوست داریم، متأسفانه، پس از مدتی بررسی (هشتگ یک هدیه مرده است)، مشخص شد که این عکس در واقع یک بازگشت به نوامبر 2020 است. بو!

برس Kent Perfect for – برس کوچک طبیعی PF05

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

ژل حالت دهنده روغن زیتون Eco Style

اگر به عقب برگردید و موزیک ویدیوی نمادین آری را تماشا کنید، به یاد زیبایی شناسی او در آن زمان می افتید: پالت رنگی پاستلی، پلک های کوچک و *آن* دم اسبی ربوده شده. منظورم این است که او عملا مدل موی علامت تجاری را اختراع کرد. و اکنون، یکی از افرادی که به تازگی احیا کرده است، می گوید جنیفر لوپز، غول زیبایی و سوپراستار برنده جایزه است.

کمتر از 24 ساعت پیش، جی لو در اینستاگرام ظاهر شد تا با پستی که در آن ست های کریسمس انتخاب شده توسط JLo Beauty، تفسیر خود را از آری ربوده کرده بود، به نمایش بگذارد.