دستگاه بازرسی بدنی دانش آموز موبایل یابمدل Ditoss md300-A-قیمت عمده و قطعی رایا هوشمند شریف 77224177 | zoomfing

راکت موبایل یاب مدارس یک دستگاه بازرسی است که تجهیزات الکترونیکی مانند موبایل که همراه افراد است را شناسایی می‌کند. این دستگاه‌ها با نام راکت فلزیاب یا راکت بازرسی بدنی نیز شناخته می‌شوند. اساس کار این دستگاه‌ها بر پایه شناسایی فلز است و به دلیل اینکه بخش بزرگی از قطعات موبایل از فلز ساخته شده، بنابراین به راحتی موبایل را شناسایی می‌کنند. دستگاه گوشی یاب یا موبایل یاب مدارس یک راکت بازرسی بدنی است که از طریق تشخیص فلزات، اشیاء مختلف را شناسایی می‌کند. بنابراین به آن راکت فلزیاب یا راکت بازرسی بدنی فلزیاب نیز می‌گویند. نگرشی که بسیاری از افراد از این تجهیزات دارند، این است که این دستگاه‌ها بر اساس تشخیص سیگنال رادیویی موبایل کار می‌کند.

دستگاه بازرسی بدنی دانش آموز موبایل یابمدل Ditoss md300-A-قیمت عمده و قطعی رایا هوشمند شریف 77224177 | zoomfing

در کل هر مکانی که به تأمین امنیت احتیاج داشته باشد، به یک راکت بازرسی بدنی و فرد مسئول نیاز خواهد داشت. این راکت‌ها درصد خطای انسانی را کاهش می‌دهند و می‌توانند سرعت‌ عمل را نیز افزایش دهند. در کل مکان‌های متعددی وجود دارند که می‌توان در آن‌ها از این دست تجهیزات نهایت بهره را برد.

استفاده از راکت بازرسی بدنی در چه مکان‌هایی امکان‌پذیر است؟

و اینکه بعد از شناسایی ممکنه بخش حراست یا اپراتور دستگاه گوشی یاب ، شما رو بازرسی بدنی کنند. از طرفی تقریبا گوشی هوشمند کوچکی وجود نداره که زیر کمربند بشه پنهانش کرد. پس می تونیم دور زدن راکت بازرسی یا دستگاه موبایل یاب تقریبا غیرممکنه. دستگاه های گوشی یاب نوعی راکت بازرسی بدنی فلزیاب هستند که اشیاء فلزی و تجهیزاتی مانند موبایل که از دارای قطعات فلزی هستند، به راحتی شناسایی می‌کنند و هیچ راهی برای دور زدن دستگاه گوشی یاب مدارس وجود ندارد. همانطور که عنوان شد دستگاه های موبایل یاب مدرسه یک راکت بازرسی بدنی هستند که بر اساس شناسایی فلز کار کرده و به راحتی انواع گوشی موبایل که از قطعات فلزی ساخته شده اند، را شناسایی می‌کنند.

  • راکت موبایل یاب ایرانی md-101 یک دستگاه گوشی یاب قوی است که چیزی کمتر از نمونه‌های خارجی ندارد و با استفاده از مهندسی معکوس بهترین راکت ‌های بازرسی بدنی دنیا تولید شده است.
  • استفاده از راکت موبایل یاب یا دستگاه گوشی یاب مدارس، کمک بسیاری در شناسایی این تجهیزات بهمراه دانش‌آموزان و جلوگیری از ورود آنها به داخل مدرسه خواهد شد.
  • راکت موبایل یاب مدارس مدل MD-300 یک دستگاه گوشی یاب ارزان قیمت است که در برخی از مدارس و همچنین آزمونهای مدارس و کنکور مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  • با توجه به افزایش جرم در مدارس آمریکا، به تازگی لایحه ای را برای قرار دادن فلزیاب های عبوری در هر ورودی مدارس دولتی ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان، تصویر شده است.

همان‌طور که اشاره کردیم، راکت موبایل یاب می‌تواند به شکل‌های گوناگون واکنش نشان دهد. زمانی که چیز مشکوکی تشخیص داده شود، در آن صورت چراغ مورد نظر روشن شده و مأمور را مطلع می‌کند. یکی از آن‌ها صدای آلارم یا هشداردهنده بوده و دیگری سیستم ویبره است. البته راکت های موبایل یاب مدرسه در قیمت های پائین‌تر از 5 میلیون تومان عرضه می‌شوند. این دستگاه‌ها معمولاً ویژگی‌هایی را ارائه می‌دهند که برای محیط مدرسه مناسب‌تر هستند. این دستگاه گوشی یاب بهمراه باتری و شارژر، گارانتی یکساله و قیمت 2,900,000 به فروش می‌رسد.

کمد 4 درب فلزی

همانطور که گفتیم، راکت موبایل یاب بر اساس شناسایی فلزات از طریق بازتاب امواج مغناطیسی کار می‌کند. همانطور که می‌دانید ورود تجهیزاتی مانند گوشی تلفن همراه به داخل مدارس ممنوع است. استفاده از راکت موبایل یاب یا دستگاه گوشی یاب مدارس، کمک بسیاری در شناسایی این تجهیزات بهمراه دانش‌آموزان و جلوگیری از ورود آنها به داخل مدرسه خواهد شد. با شروع کار مراکز آموزشی مانند مدارس، دانشگاه‌ها و آموزشگاه‌ها و همچنین آزمون‌های سراسری مانند کنکور، بحث کنترل و جلوگیری از وسایلی مانند موبایل به داخل مدارس مورد توجه قرار می‌گیرد. دستگاه گوشی یاب مدارس که با نام دستگاه موبایل یاب یا راکت موبایل یاب مدارس نیز شناخته می‌شود، به راحتی تلفن همراه و ابزاری مانند هندزفری، دستگاه‌های ضبط و پخش صدا و … را شناسایی می‌کند. نه باز هم امکان پذیر نیست، چرا که راکت موبایل یاب ، ابزاری هست که مدارهای الکتریکی رو به راحتی شناسایی می کنه .

تازه‌های لوازم :: لوازم اداری ( صفحه 1 از 61 )