دستکش های اپرا در حال حاضر همه جا هستند—در اینجا 8 جفت برای پوشیدن وجود دارد

فرو بردن انگشتان پا (انگشتان؟) در ترند راحت تر از چیزی است که به نظر می رسد. شما هرگز نمی توانید با رنگ تک رنگ اشتباه کنید، بنابراین هوشمندانه است که یک جفت توری یا ساتن را انتخاب کنید که با لباس مورد علاقه شما مطابقت داشته باشد – و از دستان خود در برابر یک کوکتل سرد محافظت کنید. با افزودن مش مرواریدی یا چرم جولیا فاکس به ترکیب، بافت بصری‌تری پیدا کنید. اگر واقعاً امیدوار هستید که بیانیه ای داشته باشید، جفت های طرح دار برای تضاد قدرت ایده آل هستند. و هنگامی که هوا تغییر می کند، دستکش های کشمیری یا پشمی به لوازم جانبی قهرمان روز شما تبدیل می شوند. به‌علاوه، همچنان می‌توانید پیامک ارسال کنید و از میان مواد نازک عکس بگیرید. با وجود منشأ قدیمی، بیشتر دستکش‌ها به‌طور شگفت‌انگیزی سازگار با فناوری هستند.

بیانیه این روزها همه چیز در مورد لوازم جانبی است، از کیف های کوچک گرفته تا کفش های بلند، اما را لمس نهایی لحظه کمی غیرمنتظره تر است: دستکش های اپرا. دستکش‌های تا آرنج دیگر به لباس‌های تلویزیونی و پرنسس‌های دیزنی تعلق ندارند، اساساً به هر لباسی زرق و برق قدیمی می‌افزایند، دقیقاً به همین دلیل است که روی فرش‌های قرمز، باند فرودگاه‌ها و صفحه For You شما ظاهر نمی‌شوند.

این روند ممکن است به نظر برسد که از ناکجاآباد بیرون آمده است، اما تجدید حیات دستکش اپرا اجتناب ناپذیر بود. زیبایی‌شناسی پول‌های قدیمی در TikTok دوباره به سبک خود بازگشته است، از تنیس و Plazacore گرفته تا عشوه‌بازی، به روزهایی بازمی‌گردد که دستکش‌های ساتن بلند یا توری یک ضرورت برای قوهای جامعه بالا بود. یادداشت هایی از وجود دارد بریجرتون و طلایی اینجا هم؛ به طور مناسب، این لوازم جانبی در اولین نمایش هر دو پروژه در سال 2022 ظاهر شد.

دستکش‌های اپرا احتمالاً با هر لباس پاییزی که کنار هم قرار می‌دهید کار نمی‌کنند، اما به‌عنوان لوازم جانبی برای مراسم‌های جذاب‌تر، مانند شام بیرون از خانه یا عروسی‌های فانتزی، می‌درخشند. اگر می‌خواهید به کمد لباس فعلی‌تان حالتی جذاب بدهید، این هشت انتخاب را به کمد خود اضافه کنید.منبع

سلبریتی‌ها و استایلیست‌های آن‌ها نیز به این نکته توجه کرده‌اند: فلورانس پیو اولین بازیگر سرکش را در یک جفت شفاف و یک لباس شفاف در ماه ژوئن به نمایش گذاشت. لیزو در مراسم VMA بر روی لباس مجلسی خود با دستکش تاکید کرد. در صحنه یک موزیک ویدیو، بلا حدید یک جفت توری در حالی که لپ‌تاپ خود را تکان می‌داد، به تن کرد. و کامیلا مندز و کریس جنر هر دو در دستکش‌های اپرا که به ترتیب با توری سبز و کرست‌های ساتن مشکی طراحی شده بودند، برتری بخشیدند.

البته، دستکش های بلند به طور مشخص زنانه هستند و مکمل یک لباس روان و یا نرم کردن کت و شلوار پاور هستند. با این حال، هر جفت دستکش اپرا (نه فقط چرم و لاتکس) که با کرست، چرم تیره و چکمه‌های سنگین پوشیده می‌شود، جنبه پانک به خود می‌گیرد. مهم نیست که چگونه آنها را مدل دهید، اما پوشاندن پوست هرگز آنقدر جذاب نبوده است.