در هفته 2 اکتبر 2022 چه چیزهایی را تماشا کنیم: اولین فصل “Grey’s Anatomy” و بیشتر “Bachelor in Paradise”

پمپئو در نقش مردیث در فصل 19 اولین نمایش آناتومی گری.

لیلیان لاتان/ABC

یکشنبه آینده دوباره اینجا می بینمت! اکتبر مبارک!

دوشنبه 3 اکتبر

دوستیابی و روابط نام بازی این هفته است لیسانس در بهشت دو قسمت و CBS پخش می شود قایق عشق واقعی، با الهام از سری نمادین دهه 1970. در برنامه دوستیابی بدون فیلمنامه، تعدادی ستاره مهمان غافلگیرکننده از مجموعه فیلمنامه ای حضور دارند، و تیم زن و شوهری از ربکا رومین و جری اوکانل سعی می کنند به گروهی از مجردها کمک کنند تا در دریاهای آزاد عشق پیدا کنند. چیزی نیست که من بیشتر از جشن عشق در یک مکان باشکوه دوست داشته باشم، و این کار را به ارمغان می آورد.

صحبت از نظریه انفجار بزرگکونال نایار (راجش کوتراپالی) روز جمعه یک فیلم جذاب جدید با بازی لوسی هیل، اسکات فولی، کریستینا هندریکس و دیگران دارد. نامیده می شود زندگی داستانی ای جی فیکری، و این فیلم آخر هفته عالی برای دیدن در سینماها است.

لیسانس در بهشت (ABC): هفته دوم فرا رسیده است، و این به معنای آفتاب سوختگی، گزش حشرات و درام بیشتر است. همچنین، به Nick Viall گوش دهید فایل های ویال پادکست، جایی که من و لیسانس سابق، اولین نمایش هفته گذشته و آثاری که از دیدن آنها بسیار هیجان‌زده هستیم (ویکتوریا فولر برای او، سالی برای من) را به هم می‌زنیم. 8 بعدازظهر ET/PT، 7 بعدازظهر CT و پخش جریانی روز بعد در Huluمنبع

سرانجام، پیش از انتشار تاریخ شفاهی من از نظریه انفجار بزرگ، من در خواهد بود هالیوود ریپورتر5 پادکست برتر این جمعه که در مورد چیزهایی صحبت می کند که هرگز در مورد سریال نمی دانستید. هفته بعد، زرق و برق گزیده ای اختصاصی از کتاب با تمرکز بر مدل موی بسیار قطبی کیلی کوکو و پنی در شروع فصل 8 خواهد داشت. منتظر آن باشید.

در جبهه نمایش (هر چند BiP و TRLB هرگز نمی توان متهم به عدم ارائه درام) آناتومی گری بازگشت به فصل 19 و دکتر خوب فصل 5 هر دو در ABC شروع می شود. تغییرات بزرگی در راه است خاکستریبه خصوص با برداشتن گامی بسیار شایسته به عقب الن پمپئو، اگرچه مردیت همچنان در جلو و مرکز خواهد بود. اطلاعات بیشتر در مورد قسمت اول در زیر.