در هفته 18 سپتامبر چه باید دید: راه اندازی مجدد، بهترین کمدی جدید فصل


در خبری دیگر، فصل دوم سریال فوق العاده ابوت ابتدایی اینجاست و بهتر از همیشه رقص با ستاره ها حرکت به دیزنی + را انجام می دهد و لیسانس پایان انفجاری سه ساعته خود را پخش می کند.

همچنین یک نمایش مسابقه پیتزا جدید وجود دارد، بهترین در دوغ، میزبانی شده توسط لیسانس در بهشت‘s Wells Adams و پخش در Hulu. و آن فیلم بلند رام کام، با ناز آشنا شوید، فیلمی که Kaley Cuoco و Pete Davidson تابستان گذشته در شهر نیویورک فیلمبرداری کردند، بالاخره اینجاست و اواخر این هفته در Peacock پخش می شود.

بیگانهفصل ششم این سه‌شنبه روی دی‌وی‌دی نیز عرضه می‌شود، و ما یک حلقه انحصاری blooper داریم که مثل همیشه جذاب و خنده‌دار است. آن را در زیر بررسی کنید.

در آخرین یادداشت، مراسم تشییع جنازه ملکه الیزابت دوم در اکثر شبکه‌های پخش و کانال‌های کابلی پخش می‌شود و پادشاه در حال تشییع است (و در کنار همسر فقیدش، شاهزاده فیلیپ). بدون شک صبح دوشنبه احساسی خواهد بود و ما همه پوشش را در اینجا خواهیم داشت. با این اوصاف، یکشنبه آینده می بینمت.

یکشنبه 18 سپتامبر

آمریکا و هولوکاست (PBS): مجموعه سه قسمتی که باید ببینید توسط کن برنز، لین نوویک و سارا بوتشتاین، داستان این است که چگونه آمریکایی ها با یکی از بزرگترین بحران های بشردوستانه قرن بیستم دست و پنجه نرم کردند و چگونه این مبارزه آرمان های دموکراسی ما را آزمایش کرد. به گفته PBS، «این فیلم افسانه‌های رقیب را که آمریکایی‌ها یا از آنچه برای یهودیان در اروپا اتفاق می‌افتد بی‌خبر بوده‌اند، یا صرفاً با بی‌تفاوتی بی‌تفاوت به آن نگاه می‌کنند، کنار می‌زند. حقیقت بسیار ظریف‌تر و پیچیده‌تر است، و چالش‌هایی که مردم آمریکا با آن‌ها روبه‌رو شدند، سؤالاتی را مطرح می‌کنند که برای جامعه امروز ما ضروری است: نقش آمریکا به عنوان سرزمین مهاجران چیست؟ مسئولیت یک ملت برای مداخله در بحران های انسانی چیست؟ رهبران و مطبوعات ما برای شکل دادن به افکار عمومی چه باید بکنند؟ وقتی دولت ها در اقدامی کوتاهی می کنند، افراد چه می توانند بکنند؟» قسمت اول امشب پخش می شود، اما به دلیل تشییع جنازه ملکه، قسمت دوم در روز سه شنبه 20 سپتامبر و قسمت سوم در روز چهارشنبه 21 سپتامبر پخش خواهد شد. ساعت 8 بعد از ظهر به وقت شرقیلیست های محلی را بررسی کنید) در PBS، PBS.org و برنامه PBS Video.

محتوا

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.منبع