در هفته شکرگزاری 2022 چه چیزی تماشا کنیم: به Chippendales، چهارشنبه، و کریسمس سلطنتی Corgi خوش آمدید

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.منبع

با آن، روز شکرگزاری مبارک، و من شما را در روز یکشنبه اینجا می بینم فایرفلای لین فصل دوم، الف عشق، در واقع سالگرد گذشته نگر، و بیشتر.

یکشنبه 20 نوامبر

در همین حال، Hallmark برای اولین بار نمایش داده می شود کریسمس سلطنتی کورگی، که من بی صبرانه منتظر تماشای آن تنها بر اساس عنوان هستم. و اگر به دنبال تماشای برنامه های دیگر در فصل تعطیلات هستید، اکنون زمان آن رسیده است که پرخوری کنید. راه اندازی مجدد در Hulu، که من آن را بهترین سریال کمدی جدید سال وقتی اولین بار در سپتامبر پخش شد، و همچنین خرس (همچنین در Hulu)، که با ورود به فصل غذا خوردن و گردهمایی های خانوادگی احساس مناسبی می کند.

هفته شکرگزاری، همه مبارک! یا به قول من، ورود رسمی فصل دنج تلویزیونی. این فرصتی است که تمام غذاهای باقی مانده را بخورید و روی کاناپه بخوابید تا در حالی که از فروش عالی تعطیلات بهره می برید، همه موارد دلخواه نوستالژیک خود را تماشا کنید.

اما حتی با وجود برنامه‌های اصلی روز شکرگزاری (رژه، فیلم‌های نمادین تعطیلات)، تعداد زیادی از سریال‌های جدید نیز این هفته نمایش داده می‌شوند. به Chippendales خوش آمدید با بازی کومیل نانجیانی در Hulu، درباره امپراتوری مردانه برهنه‌سازی به نمایش درآمد. مردان بدون پیراهن، جنایتکار، و بازیگران درخشانی دارد. همچنین وجود دارد چهار شنبه در نتفلیکس، که به نظر می رسد برای اولین نمایش هالووین عالی بود، اما هی، هفته شکرگزاری نیز کار می کند.

التون جان زنده: خداحافظی از استادیوم داجر (دیزنی +): سال 1975 و در استادیوم داجر لس آنجلس بود که التون جان اجرای نمادین خود را ارائه داد که او را به یک ستاره جهانی تبدیل کرد. او امشب در این کنسرت ویژه سه ساعته که به طور انحصاری از دیزنی پلاس پخش می‌شود، به اولین حلقه خواهد رسید. مهمانان ویژه عبارتند از Dua Lipa، Kiki Dee، و Brandi Carlile. آیا ممکن است بریتنی اسپیرز برای فیلم «Hold Me Closer» به صحنه بازگردد؟ فقط باید هماهنگ کنیم تا بفهمیم 11 شب ET/8 بعد از ظهر PT

محتوا

جوایز موسیقی آمریکا (ABC): AMA ها، که بزرگترین نمایش با رای طرفداران برای تجلیل از دستاوردهای برتر هستند، امشب به صورت زنده از لس آنجلس پخش می شود و اجراهایی از کری آندروود، Imagine Dragons، P!nk و غیره را به نمایش می گذارد. صحبت از P!nk، او همچنین ادای احترام خاصی به اولیویا نیوتن جان فقید خواهد کرد. در همین حال، لیونل ریچی جایزه آیکون را دریافت خواهد کرد. استیوی واندر، چارلی پوث و آری لنوکس ترکیبی از آهنگ‌ها را برای ادای احترام به این خواننده خواهند خواند که بیشتر به خاطر آهنگ‌هایی مانند «تمام شب»، «سلام»، «رقص روی سقف» و غیره شناخته می‌شود. اسم حیوان دست اموز بد هشت نامزدی دارد، در حالی که بیانسه، دریک و تیلور سویفت هر کدام شش نامزد دریافت جایزه دارند. ادل، هری استایلز و The Weeknd پنج نامزدی دارند. وین برادی میزبان است. 8 بعد از ظهر ET/7 بعد از ظهر CT، و روز بعد در Hulu در دسترس است