در فینال فصل چه اتفاقی افتاد؟

لورل گیتس یکی از اقوام گمشده گرت گیتس، دانشجوی سابق Nevermore است که به طور تصادفی هنگام تلاش برای مسموم کردن بدن دانش آموز جان خود را از دست داد. در آن روز، مورتیسیا فکر می کرد که او مسئول است و گومز سقوط را برای او قبول کرد. مگه میشه اون دوتا رمانتیک تر باشن؟!

و انید بالاخره گرگ زد.

چهارشنبه اِما مایرز در نقش انید سینکلر در قسمت 101 چهارشنبه کر با حسن نیت از نتفلیکس © 2022

به نظر می رسد، هیولا/قاتلی که چهارشنبه در دوران تصدی خود در آکادمی Nevermore در حال تحقیق در مورد او بوده است، کسی نیست جز دوستش به ظاهر عادی و پسر لاته تایلر و او. نه خلق و خوی او، همچنین یک علاقه بالقوه عشق، خاویر. باریستای فروتن سابق یک هیولای هاید است. و دومی آزاد می شود و چهارشنبه را در فینال جبران می کند.

چهارشنبه جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز در قسمت 108 چهارشنبه cr vlad ciopleanetflix © 2022

ولاد سیوپلانتفلیکس

اوه، و چهارشنبه یک استالکر دارد.

که مشخصاً از آن هیجان زده است. ما عاشق یک آویز صخره ای کوچک هستیم. یک نفر او را تماشا می کند و می خواهد او را بمیرد. چهارشنبه حتی مشکوک است که دوشیزه تورنهیل یک پیاده برای یک بد بزرگتر بوده است. همانطور که چهارشنبه اشاره می کند، همه رشته ها گره خورده نیستند. رشته های شل و ما باید منتظر بمانیم.

تایلر هنوز زنده است و ممکن است یا نه از بازداشت پلیس فرار کرده‌ایم، اما در پایان فصل، رئیس وین، دوشیزه تورن‌هیل و دکتر کین‌بات را از دست دادیم، البته به شهردار و روآن که قبلاً مرده‌اند، اشاره نکنیم. حدس می‌زنم که این فقط فضای بیشتری را برای شخصیت‌های جدید در فصل 2 باقی می‌گذارد.

ولاد سیوپلانتفلیکس

(اما در تمام مدت آن خانم تورنهیل نیز بود.)

«چهارشنبه» را در نتفلیکس از اینجا تماشا کنیدمنبع

با این حال یوجین خوب است.

Nevermore Academy تعطیل است.

چهارشنبه واقعاً در تلاش بود تا یک معما را حل کند – رگه ای از قتل ها در مدرسه جدیدش برای طردشدگان ماوراء طبیعی به نام Nevermore Academy – اما او در حین کشف آن تقریباً به همه افراد در آکادمی Nevermore و شهر اطراف جریکو مشکوک شد. کی بود در حقیقت قاتل؟ چی در حقیقت اتفاق افتاد؟ در اینجا چیزی است که شما باید در مورد آن بدانید چهار شنبه فینال (شامل اسپویل!)، در یک مکان توضیح داده شده است.

تمام مدت تایلر بود….

چهارشنبه اول تا ر هانتر دوهان در نقش تایلر گالپین، جنا اورتگا در نقش چهارشنبه آدامز در قسمت 107 چهارشنبه cr vlad ciopleanetflix © 2022

خوب، فقط برای بقیه ترم. چهارشنبه نیز به دلیل شکنجه تایلر از نظر فنی اخراج شد. اگر/زمانی که سریال برای فصل دوم تمدید شد، باید بفهمیم چه کسی به او اجازه بازگشت به خانه را می‌دهد، اما پس از نجات مدرسه، نباید خیلی سخت باشد. شکست دادن یک زائر ماوراء طبیعی یعنی همه چیز بخشیده شده است، درست است؟

آری هم اتاقی دیر شکوفه چهارشنبه بالاخره متحول شد. او به عنوان یک گرگینه قادر به تسلیم شدن است تایلر هیولای هاید

آیا تمام چهره های مرموز و سوالات بی پاسخ پایان نتفلیکس را پیگیری کردید؟ چهار شنبه? یا از برداشت جدید بیرون آمدید خانواده آدامز فقط با ویبر؟ (مطمئناً حال و هوای ترسناک و عجیبی وجود داشت.) اگر چیزی را از دست دادید و هنوز وقت ندارید فصل 1 را پرخوری کنید، در اینجا خلاصه ای از آنچه در این فصل رخ داده است آورده شده است. چهار شنبه پایانی

نتفلیکس

در نهایت، بسیاری از شخصیت ها مردند.

شخصیت کریستینا ریچی مرلین تورنهیل در واقع لورل گیتس است. او تایلر هیولای هاید را کنترل می‌کند و اعضای بدنش را جمع‌آوری می‌کند تا جدش جوزف کراکستون را احیا کند. زائر ترسناک سپس می‌خواهد همه موجودات ماوراء طبیعی را از بین ببرد و زمانی که تورنهیل/گیتس طلسم خود را کامل می‌کند، «ناسازگار» به آکادمی Nevermore حمله می‌کند.

همه اینها به گذشته گومز و مورتیشیا گره خورده است.