در سال 2022 قاب عکس ارزان را از کجا بخریم – بهترین قاب عکس مقرون به صرفه

این نگاه جسورانه

ICYMI، این چیزی است که آنها در مورد #بزرگسالی به شما نمی گویند: قاب های عکس به طور تصادفی بسیار گران هستند. و برای چه؟! من نمی‌توانم تنها کسی باشم که نمی‌خواهم مقدار زیادی پول نقد برای لوازم جانبی عجیب و غریبم در هنگام تزئین خانه کم کنم (حتی اگر قاب‌ها برای عکس‌ها، پوسترها، هنرهای دیواری و غیره ضروری هستند). دوستان من، به همین دلیل اینترنت را جست‌وجو کردم تا دقیقاً از کجا بهترین قاب‌های عکس ارزان را بخرم و آنها را برای همه آیندگان در زیر گردآوری کردم.

خانه همپتون

قاب عکس طرح باروک دریک

این سیاه های کلاسیک

این یک ظاهر طبیعی

این قاب نقره ای درخشان

غرب نارون

قاب های گالری چوب چند مته

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانید

موجی

قاب عکس مغناطیسی

این bbs طلا

ملزومات استودیو دکور

قاب نقره ای 4*6 اینچی

اگر یک عکس در سمت کوچکتر باشد، می‌توانید قاب‌بندی ارزان‌تری داشته باشید، زیرا اندازه‌های ۸×۱۰، ۱۱×۱۴، و ۱۶×۲۰ مقرون‌به‌صرفه‌تر هستند. نکته دیگری برای صرفه جویی در پول؟ سعی کنید قابی را پیدا کنید که همراه با حصیر باشد (مانند این قاب چوب زمستانه از West Elm). همچنین باید به خاطر داشته باشید که نوع پرداخت نیز بر قیمت تأثیر می گذارد (قاب های چوب جامد نسبت به فلز آلومینیوم گران تر هستند).

چگونه می توانم یک عکس ارزان قیمت را گران تر کنم؟

H&M

قاب عکس فلزی

ParadiseRaleigh

قاب Squiggle

خوب، نکته اینجاست: چه دیوارهای خود را با تصاویر، چاپ یا پوسترهای ارزان تزئین کنید، به یاد داشته باشید که هنر تقریباً همیشه در یک قاب بهتر به نظر می رسد. اجازه دهید هنر با یک قاب ساده سیاه یا سفید صحبت کند – مشکی ظاهری ظریف و کلاسیک را ارائه می‌کند، در حالی که رنگ سفید معمولی‌تر به نظر می‌رسد و حال و هوای آرامی به شما می‌دهد. یا، به عکس خود یک لیل اضافی بدهید اومف با قرار دادن آن در یک قاب سبک مانند این قاب الهام گرفته از باروک.

این مجموعه با ظاهری قدیمی

آگهی – ادامه مطلب را در زیر بخوانیدمنبع

غرب نارون

قاب های ایستاده اکریلیک و فلزی

این شاهانه به نظر می رسد

AngelVery HandStudio

قاب عکس با کیفیت بالا

قاب عکس ارزان

غرب نارون

انواع قاب های لاکی مدرن

چگونه می توانم عکس ها و آثار هنری را ارزان قاب کنم؟

انبار سفال

قاب بازشو تک گالری چوب

این قطعات شیک کهنه

این گزینه چوب سبک

این فوق العاده مقرون به صرفه

این کلاسیک

این روستایی ها

این قاب های مینیمالیستی

تصویر محترمانه

Emfogo

قاب عکس 4×6 (مجموعه 2 عددی)

هشدار اسپویلر: تعداد زیادی گزینه ارزان قیمت وجود دارد (که، بله، شما را ملزم به صرف نظر از زیبایی شناسی نمی کند). از قاب‌های طلایی زیبا که فوراً هر اتاقی را زیبا می‌کنند تا قاب‌های اکریلیک براق (در صورتی که سبک مدرن‌تر باشد). به پیمایش ادامه دهید تا بدانید از کجا می توان قاب عکس ارزان خرید. قول می دهم چیزی را پیدا کنید که دوستش داشته باشید. (اوه، و اگر به دنبال راه‌های بیشتری برای کاهش بودجه هستید، راهنمای ما را برای خرید مبلمان مقرون‌به‌صرفه و کمدهای ارزان‌قیمت بررسی کنید.)

AceList

مجموعه قاب عکس شیشه ای (مجموعه 3 تایی)

مبانی آمازون

قاب عکس (بسته دوتایی)

این دو بسته

جاس و مین

قاب عکس سرامیکی Bera