در اینجا هر فیلم نوجوانی Easter Egg در Do Revenge است

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

که در بی خبرچر، دختر جدید تای را به یک تور در فضای باز از گروه‌هایی می‌برد که در مدرسه او ساکن هستند انتقام بگیرید، با به روز رسانی 2022 همان صحنه را دریافت می کنیم. به جای گروه ایستگاه تلویزیونی، مافیای ایرانی، و پسران محبوب، گروه های روزهیل متشکل از جادوگران اینستاگرام، نردهای شاخ در تئاتر، بچه های مزرعه، و “دربار سلطنتی روزهیل، کرم محصول فوق العاده مستحق” هستند.

راهروی هرج و مرج در دختران بدجنس

انتقام بگیرید از بسیاری جهات، نامه ای عاشقانه است نیت بی رحمانه. اول از همه، سارا میشل گلار، نماد دهه 90، انرژی جدی به کاترین به عنوان مدیر شیک روزهیل می دهد. مانند انتقام بگیرید جنیفر کیتین رابینسون، نویسنده و کارگردان به IndieWire گفت، حال و هوای کاترین عمدی است. “[I] به معنای واقعی کلمه در مورد کاترین از نیت بی رحمانهمثلاً اگر او مدیر مدرسه بود، چه توصیه ای می کرد؟» رابینسون گفت.منبع

سازندگان از انتقام بگیرید همچنین شامل یک تخم مرغ عید پاک بود: راهروی آشوب. که در دختران بدجنس، رجینا با چاپ صفحاتی از کتاب مخفی Burn Book باعث شورش گسترده می شود. رجینا که در انتهای راهرو ایستاده است، با غرور و افتخار صحنه آشفته ای را مشاهده می کند که دانش آموزان در اطراف او دعوا می کنند.

که در انتقام بگیریدDrea تلاش می کند تا با به اشتراک گذاشتن پیام های کثیف ارسال شده توسط مکس (آستین آبرامز) برای دختران متعدد مدرسه، همان هرج و مرج را تنظیم کند. با این حال، وقتی دریا را می‌بینیم که در انتهای راهرو ایستاده است، صحنه روی سرش می‌چرخد – همه طرف مکس را گرفته‌اند که ادعا می‌کند «از نظر اخلاقی غیرتک‌همسر» است. بالاخره این دبیرستان در دوره Gen Z است.

تیتراژ آغازین و صحنه پایانی در نیت بی رحمانه

دختران بدجنس الهام بخش بسیار بزرگی بود انتقام بگیرید. برای یک چیز، تارا (آلیشا بو) بیش از کمی از همدلی با ملکه بی رجینا جورج الهام گرفته است. در واقع، هر دو حتی یک خط شیرین شیرین و در عین حال شیطانی را می گویند: «چرا من تو را نمی شناسم؟» وقتی برای اولین بار دختران جدید مربوطه خود را می بینند.