در اینجا نحوه جشن گرفتن هالووین توسط خانواده سلطنتی آمده است

در همین حال، نویسنده سلطنتی فیل دامپیر به این روزنامه گفت که کارول تأثیر زیادی بر خانواده دارد. او گفت: “کیت همیشه برای نصیحت و آرامش به او مراجعه می کند و او زمان زیادی را با سه فرزند ویلیام و کیت می گذراند.” “کارول یک نیروی تثبیت کننده و حمایت کننده در پس زمینه خواهد بود، در صورت لزوم از بچه ها مراقبت می کند، اما فقط برای آنها حضور دارد.منبع

آنجلا همچنین خاطرنشان کرد که “ویلیام از طریق میدلتون ها یاد گرفت که چگونه یک خانواده دوست داشتنی و حمایتگر کار می کند. این پایه‌ای بوده است که کیت را دوست‌داشتنی، آرام و با اعتماد به نفس می‌کند.”

آیا نمی دانید که بچه های سلطنتی برای هالووین چه می کنند؟ TBH من هیچکدام (آنقدر مشغول برنامه ریزی لباس خودم هستم که به طور اجتناب ناپذیری برای پوشیدن آن تنبلی خواهم داشت)، اما اکنون که در مورد موضوع هستیم، من … کنجکاو هستم! و در حالی که ما برنامه های همه را نمی دانیم، آن را صدا مانند شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و شاهزاده لوئیس با مادربزرگ خود، کارول میدلتون، کدو تنبل تزئین می کنند.

کارول به شدت به نوه هایش و همچنین کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام نزدیک است، بنابراین شوکه نشده است که او برنامه های بزرگ هالووین دارد. سال گذشته، آنجلا لوین، زندگینامه نویس سلطنتی به این موضوع گفت خورشید کارول و ویلیام به خصوص سختگیر هستند و می‌گویند که او باعث می‌شود ویلز “احساس امنیت، راحتی و محافظت کند و او مجبور نیست نگران صحبت‌هایش باشد یا مسئول احساسات او باشد.”

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

کارول در پستی که در اکانت اینستاگرام برای برندش Party Pieces به اشتراک گذاشته بود، به همان اندازه اشاره کرد و گفت: «هالووین برای من یک رویداد مهم پاییز است. من هنوز می توانم سرگرمی ها و ترس های دوران کودکی خود را به یاد بیاورم. فرصتی برای لباس پوشیدن، تزئین کدو تنبل و ترفند کردن! من حتی امسال کدو تنبل های خودم را پرورش داده ام، بنابراین مشتاقانه منتظر تزئین آن ها با عزیزانم هستم.