در اینجا دلیل این است که چرا لوئیس تاملینسون و زین مالیک با هم دوست نیستند


اگر تعجب می کردید که احتمالاً نبودید، اما ما اینجا هستیم، نه: لوئیس تاملینسون هنوز نیست در مورد درام خود با زین مالک. لویی در طول یک حضور در این گروه درباره جایگاه خود و یکی از اعضای گروه One Direction صحبت کرد نمایش زک سانگ (از طریق صفحه ششمو وقتی از او پرسیدند که آیا او و زین هنوز با هم دوست هستند، گفت: “باید از او بپرسی.”

او سپس اضافه کرد: «من ممکن است اشتباه کنم، اما معتقدم گفتم، وقتی قبلاً سؤال مشابهی از من پرسیدید، فکر می‌کنم که به اندازه کافی بالغ نیستم تا بتوانم از آنچه در آن رابطه من را ناامید کرده است غلبه کنم. ‘ نمی‌دانم اکنون به اندازه کافی بالغ هستم یا نه، اما قطعاً به این موضوع نزدیک‌تر هستم.»

لویی ادامه داد: “در چند سال گذشته بارها و بارها به او فکر کرده ام و امیدوارم حالش خوب باشد.” “اما سخت است. من قطعاً برای او آرزوی سلامتی می کنم.»

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

خبر خوب برای کسانی که احساس ناامیدی دارند؟ امید به آشتی در آینده وجود دارد. لویی گفت: “به موقع فکر می کنم.” “من فکر می کنم ما فقط باید به یکدیگر برخورد کنیم، زیرا هیچ یک از ما شماره یکدیگر را نداریم. من فکر می کنم شاید رسانه های اجتماعی ممکن است راه باشد.

او همچنین از “صدای باورنکردنی” زین تعریف کرد، پس این وجود دارد!

فقط یک یادآوری است که این دو تاریخ زیادی دارند – و در سال 2019، لوئیس توضیح داد که زین پس از مرگ مادرش با حضور نداشتن در یک اجرا، نتوانست از او حمایت کند، که عمیقاً بر دوستی آنها تأثیر گذاشت.

لوئیس گفت: “بعد از اینکه مادرم را از دست دادم، چند بار با او تماس گرفتم، و همه پسرها موافقت کرده بودند که به آن اجرا بیایند، و او نشان نداد، بنابراین واقعاً مرا آزار داد.” “این فقط دیدن همه بود.” آنجا – هری، نایل و لیام – این چیزی بود که آن شب به آن نیاز داشتم، آن حمایت. بنابراین در آن سوی طیف، به نوعی واقعاً نشان داده شد.”منبع