در اولین رویداد Allure x Netflix، 4 متخصص آرایش و مو درباره تنوع در هالیوود صحبت کردند

ویلالوبوها همچنین از کلاه گیس برای ساختن بوفه های بلوند برای کری واشنگتن استفاده کردند مدرسه خیر و شر. ساخت کلاه گیس شش هفته به طول انجامید و بخشی از آن همین است [blonde] رنگ، که یک هفته بیشتر طول کشید.» او با اشاره به اینکه آن سبک خاص را برای بازتاب خط داستانی شخصیت انتخاب کرد، گفت: «من می‌خواستم [Professor] Dovey سبکتر و سرگرم کننده باشد زیرا او از مدرسه خوب است، نه مدرسه شیطان. من همچنین می خواستم بافت موهای او را نشان دهم.”

وقتی تیتراژ فیلم تمام می شود، یک بازیگر باید فیلم را همراه با رویدادهای فرش قرمز در سراسر جهان بچرخاند. اینجاست که آرایشگرانی مانند جسیکا اسمالز وارد عمل می‌شوند. او با ژانل مونا، جودی ترنر اسمیت و لاشانا لینچ برای ایجاد ظاهری برای فرش قرمز، نوع دیگری از مهارت‌های تخصصی، کار می‌کند. او گفت: “من هرگز محصول جدیدی را روی فرش قرمز امتحان نمی کنم.” “من می دانم که همه چیز به آب و هوا و نور واکنش نشان می دهد. من از رژ لب مایع استفاده نمی کنم. من از خط لب به عنوان پایه استفاده می کنم، سپس از رژ لب. این کلید برای داشتن آرایش طولانی مدت روی فرش قرمز است.”

گتی ایماژ

نیویورک، نیویورک – 03 نوامبر: جسیکا اسمالز و تری هانت در Netflix x Allure: Clips & Conversation at Allure در 03 نوامبر 2022 در شهر نیویورک حضور یافتند. (عکس از Noam Galai/Getty Images برای Netflix)نوام گالای/گتی ایماژمنبع

این فیلم در ایرلند فیلمبرداری شد و ویلالوبوس در مورد تنوع گروه مو و آرایش گفت: “وقتی من و کری به ایرلند رسیدیم و سبک های زیبا و ملیت های متنوع را دیدم. بسیار خوشحال بودم که بخشی از این کار بودم.” ویلالوبوس، که در طول سال‌ها با واشنگتن در پروژه‌های متعددی کار کرده است، بیان کرد که چگونه بازیگران و تهیه‌کنندگان کلید کمک به ایجاد یک تیم متنوع در پشت صحنه هستند. “کری و مارلون [Wayans]این دو بازیگر تهیه کننده هم هستند و طرفدار دکورهای متنوع هستند.”