درون کارت زبان بدن ویلیام و کیت در کارت کریسمس 2022

به کنار تنش، جودی می‌گوید که این عکس در نهایت یک «تیم خانوادگی متحد» را به نمایش می‌گذارد و می‌افزاید که «لباس‌های جین/آبی رنگ‌آمیزی معمولی، اما نه ست، پیامی از پنج فرد با شخصیت قوی ایجاد می‌کنند. همچنین این حس وجود دارد. آزادی در مورد ژست، با محیط بیرونی، آرام و جزئیاتی مانند مربیان نسبتاً مسن و ژولیده ویلیام، که در برابر روایت برادرش مبنی بر اینکه باید به ایالات متحده فرار کند تا «آزادی» خود را بیابد، پرواز می کند.

جودی جیمز کارشناس زبان بدن می گوید خورشید ویلیام که یک دستش را در جیبش نگه می‌دارد، “میل به پنهان شدن” او را نشان می‌دهد و می‌گوید: “جهت نگاه او منعکس کننده یا پریشان به نظر می‌رسد. لبخند او نیز اجباری به نظر می‌رسد و هیچ‌کس را هدف قرار نمی‌دهد. او همیشه انگیزه‌بخش و پیشرو خواهد بود. گروه خانواده ژست می گیرند. به طور قابل توجهی به نظر می رسد که جورج این نقش را از پدرش در اینجا گرفته است.”

موارد زیادی برای پردازش در اینجا! و اگر در حال و هوای بیشتر درام با زبان بدن هستید، به زیر سر بزنید:منبع

در همین حال، لبخند کیت «کمی تنش‌تر از حد معمول است» و «با چرخش نامتقارن در گوشه‌ای از دهانش، نشان می‌دهد که هر پدر و مادری ممکن است سه فرزند را برای عکس خانوادگی سازماندهی کند. با این حال، احساس غرور در حالت چشمان او است.”

اول از همه، لازم به ذکر است که این عکس خانوادگی در تابستان گرفته شده است – خیلی قبل از پخش مستند مگان و هری. اما ظاهراً حتی در آن زمان والزها نشانه‌های تنش عمده‌ای را نشان می‌دادند.

کیت میدلتون و پرنس ویلیام کارت تعطیلات خود را دیروز کنار گذاشتند و – طبق معمول – زمان بندی همه چیز بود. این کارت رونمایی شد روزها قبل از جلد دوم سریال های مستند شاهزاده هری و مگان مارکل در نتفلیکس، و کیت و ویلیام در کنار سه فرزندشان، شاهزاده جورج، پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس، آرام و شاد به نظر می رسند.

تاکید بر نگاه کردن آرام و شاد، زیرا به گفته یک متخصص زبان بدن، چیزهای بیشتری در این عکس وجود دارد که به چشم می خورد.