درخواست ویزای ایران ویزای گردشگری ایران قیمت ویزای ایران-irantoursguide

درخواست ویزای ایران ویزای گردشگری ایران قیمت ویزای ایران-irantoursguide

کارت اقامتی که در ایران داشتم قیچی شد وقتی از Tour leaders in Iran ایران خارج شدم. برای دریافت اطلاعات و راهنمایی بهتر از طریق شماره واتس ما، با کارشناسان ما در ارتباط باشید. لطفا درمورد ویزه درمانی کشور ایران معلومات بدهید که چگونه اقدام کنم. فرم مربوط به اطلاعات مهمان متقاضی ویزا را نیز تکمیل نمایید. شورای اتحادیه اروپا در روز 23 آبان تحریمهای جدیدی را علیه سه نهاد و 29 فرد ایرانی که ناقضان جدی حقوق بشر و عاملان سرکوب خشن جاری در ایران هستند وضع کرد.

  • البته شرط اصلی اخذ ویزای توریستی ایران آن است که موقت بودن اقامت شخص در ایران توسط افسر مهاجرت تایید شود.
  • دارنده پاسپورت افغانستان و پاسپورت بنگلادش برای اخذ ویزا ایران به نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور متبوع خود رجوع کند .
  • روز اقامت یعنی میهمان در هربار ورود به کشور ایران میتواند به اندازه مدت اقامت خود حضور داشته باشد و در پایان مدت زمان تعیین شده می بایست از کشور خارج شود.
  • شخص دعوت شونده که مهمان شناخته می شود باید اسکن رنگی از گذرنامه خود را ارائه دهد.شماره ملی هر دو شخص میزبان و میهمان باید عرضه شده و همینطور آدرس دقیق محل اقامت فرد در ایران ، در مدارک ویزای ایران قرار می گیرد.
  • در نظر داشته باشید که پس از پر کردن فرم ویزای ایران ایمیلی ارسال می شود که برای شما مشخص خواهد شد که در چه وضعیتی قرار دارید، در صورت عدم دریافت ایمیل ،فرم شما تأیید نشده است.

شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا جهت سفر به ایران علاوه بر پاسپورت معتبر باید نسبت به اخذ ویزای ایران اقدام نمایند. داشتن گذرنامه معتبر که حداقل 6 ماه اعتبار دارد همچنین ارائه برنامه سفر در خصوص اتباع خارجی برخی از کشور ها از جمله شرایط و مدارک ثبت نام ویزای ایران هستند که جزئیات این امر در متن مقاله ارائه شده است. آژانس ها امکان دریافت ویزا برای اتباع بنگلادش و افغانستان را ندارند. این اتباع باید خودشان باید با مراجعه به کنسولگری‌های ایران درخواست ویزا بدهند. در صورتیکه کارت اقامت و یا پاسپورت کشور دیگری بجز کشور خودشان و کشورهای آمریکا، انگلستان و کانادا داشته باشند، می‌توانند از طریق آژانس‌ها اقدام کنند.

شرایط دریافت ویزای ایران برای اتباع فرانسوی

باید به این نکته توجه داشته باشید که ویزای فرودگاهی برای اتباع کشورهای آمریکا، بریتانیا، کانادا، کلمبیا، افغانستان، پاکستان، بنگلادش، هند و سومالی ویزای فرودگاهی صادر نمی‌شود. البته شهروندان خارجی کلیه کشورهایی که واجد شرایط اخذ ویزای در بدو ورود به ایران هستند در صورتی که قصدشان از سفر بهکشور ایران تنها گشت و گذار و اقامت در جزیره کیش باشد می توانند ویزای توریستی 14 روزه ایران را به صورت رایگان اخذ نمایند. ویزای ایران به دسته‌های گردشگری، بلندمدت، تجاری، فرودگاهی و ویزای چندبار ورود تقسیم می‌شود. افرادی که قصد دارند با هدف سیر و سیاحت به ایران سفر کنند باید درخواست ویزای ایران (توریستی) را به مقامان مسئول ارائه کنند. اعتبار ویزای توریستی ایران از لحظه صدور 3 ماه است و پس از گذشت این مدت و در صورت استفاده نکردن از آن، متقاضی باید مجدد برای درخواست ویزا اقدام کند.

نحوه درخواست ویزای توریستی ایران

شما از طرق مختلف و تحت عنواین متفاوت می توانید نسبت به اخذ روادید خود اقدام نماید که در ادامه به آنها اشاره می کنیم. ارائه مشاوره تحصیلی و اخذ پذیرش از بهترین دانشگاه‌های دنیا توسط کارشناسان باتجربه مانیا مهاجر. کلیه حقوق این وب سایت متعلق به آژانس مسافرتی و گردشگری قدس گشت می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نحوه درخواست و پیگیری پاسپورت در سامانه میخک، مطالعه مقاله ای که در زیر، در قسمت در ادامه بخوانید، با همین عنوان، آمده است، به علاقه مندان این موضوع، پیشنهاد می گردد. 9- کنترل کلیه مدارک مسافر بر عهده آژانس درخواست کننده می باشد. 8- صاحب پاسپورت در صورت لزوم به حضور در سفارت باید در ایران باشد.

با سلام، اگر شما تابعیت ایران را داشته باشید فرزند شما ایرانی محسوب می شوند برای ورود به ایران مشکلی برایشان بوجود نمی آید.بعد از ورود به ایران می توانید برایشان شناسنامه ایرانی بگیرید. با سلام، شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به کنسولگری های ایران در افغانستان مراجعه کنید. با سلام، این مورد به روابط کنسولی کشور شما و کشور مقصدتان بستگی دارد.

مدت اعتبار ویزای توریستی ایران چقدر است؟

فردی که قصد دارد تنها به دلیل بازدید وارد ایران شود تمدید ساده تری خواهد داشت. اولین و مهمترین گزینه تهیه روزنامه ی رسمی شرکت به همراه آخرین تغییرات است. صفحات اول شناسنامه ی شخص میزان و یا شخصی که به عنوان دعوت کننده معرفی می شود باید کپی برداری و عرضه شود. در نظر داشته باشید که این صفحه باید به صورت رنگی اسکن شود.شخص دعوت کننده و یا میزبان باید بتواند مشخصات دقیقی از خود ارائه دهد، قطعاً اطلاعات مربوط به این فرد بارها مورد بررسی قرار می گیرد. افرادی که به دنبال ویزای یک ساله ی ایرانی هستند می توانند از 2 ویزای 6 ماهه استفاده کنند. یک سری ویزا وجود دارد که تنها برای مقامات سیاسی و دولتی در نظر گرفته شده است.