درام BTS مانع از حضور مگان با هری در Balmoral شد

این منبع افزود: «هری و مگان از جدا شدن از یکدیگر متنفرند، بنابراین تنها بودن در اسکاتلند برای هری بسیار سخت خواهد بود. جای تعجب نیست که چرا اینقدر زود رفت.»

هر دو مگان مارکل و کیت میدلتون در میان اخباری مبنی بر اینکه ملکه روز پنجشنبه تحت نظارت پزشکی قرار گرفته است، در انگلیس ماندند، در حالی که همسران آنها شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام به Balmoral سفر کردند تا کنار بالین او باشند. اما ظاهراً درمای “پشت صحنه” در مورد نقشه های مگان وجود داشت، به این ترتیب که در ابتدا او بود برنامه ریزی برای همراهی هری تا Balmoral، و سپس “تنش” بیش از حد بالا تلقی شد.

یک منبع کاخ “بسیار” می گوید: “تنش ها بسیار بالا بود و هیچ راهی وجود نداشت که مگان بتواند به Balmoral برود.” صفحه ششم. این واقعیت که اردوگاه سارابطه گفت هری و مگان هر دو می روند – و سپس به سرعت این بیانیه را پس گرفتند – همه چیزهایی را که باید در مورد درام پشت صحنه بدانید را به شما می گوید.

هری بالمورال را ترک کرد و روز جمعه به انگلستان بازگشت و انتظار می‌رود تا 10 روز آینده تا مراسم تشییع جنازه ملکه در این کشور بماند. او و مگان در حال حاضر در خانه خود در ویندزور Frogmore Cottage (فقط پنج دقیقه پیاده روی از کلبه آدلاید خانه کیت و ویلیام) اقامت دارند. مشخص نیست که آیا مگان همانطور که برنامه ریزی شده بود به خانه خود در کالیفرنیا بازگردد تا با زوج دو فرزند باشد یا اینکه آرچی و لیلیبت (که اکنون واجد شرایط شاهزاده و پرنسس بودن در صورت اعطای عنوان شاهزاده چارلز به آنها هستند) به انگلیس پرواز خواهند کرد تا در کنار آنها باشند. والدین و شرکت در مراسم خاکسپاری مادربزرگشان.منبع