درام دوستیابی «صبح بخیر آمریکا»: جدول زمانی رابطه امی روباخ و تی جی هولمز


وقتی که ایمیل روزانه منتشر شده 64 عکس با وضوح بالا از صبح بخیر آمریکا مجریان ایمی روباچ و تی جی هولمز، که هر دو با افراد دیگری ازدواج کرده‌اند، در سراسر ایالت نیویورک می‌چرخند، آیا می‌توانستند بدانند که باعث ایجاد حسی در اینترنت شده‌اند، آنقدر ویروسی که نه یکی از آنها را تحت الشعاع قرار می‌دهد. دو رویدادهای مهم خانواده سلطنتی در همان هفته؟

مشکل این است که حتی با وجود همه این شواهد – عکس‌ها، اظهارات افراد ناشناس، فعالیت اینستاگرام، و کلیپ‌های کشف‌شده سریع از شیمی غیرقابل انکار این دو همکار- هنوز هم به سختی می‌توان تصویر روشنی از جدول زمانی به دست آورد. رابطه ادعایی از چه زمانی شروع شد؟ آیا کسی بازپرس خصوصی استخدام کرده است؟ ازدواج مربوطه چه زمانی تمام شد؟

بنابراین، من هر چیزی را که پیدا کردم جمع آوری کردم و در اینجا به شما ارائه کردم.

2020

در سال 2020، تی جی هولمز به امی روباخ به عنوان مجری برنامه پیوست GMA3، ساعت سوم تازه ایجاد شده از صبح بخیر آمریکا، که هر روز پخش می شود. هولمز، 45 ساله، با ماریلی فیبیگ، یک وکیل مهاجرتی با قدرت بالا ازدواج کرده است. روباخ 49 ساله با اندرو شو، بازیگری که بیشتر به خاطر آن شهرت دارد، ازدواج کرده است ملروز پلیس.

واضح است که شیمی بین هولمز و روباخ قبلاً از جدول خارج شده بود. یکی از کاربران پیشگام توییتر، با نام کاربری خانم براون، در اکتبر 2020 نوشت: «تی جی هولمز و امی روباخ باید لگن خود را به هم بزنند.»

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

در چند روز گذشته، ادای احترام اینستاگرام هولمز به همسرش، که اولین بار در مارس 2020 منتشر شد، نیز در فضای مجازی منتشر شد. در کپشن (از طریق جهان شهریهولمز همسرش را به خاطر ماندن در کنار او «علیرغم تمام تلاش‌هایش» تمجید می‌کند و به کمک او می‌افزاید که دلایل زیادی به او داده است تا «الاغ خوبش را از دوووووووووور بیرون بیاورد». اما او به لطف او ماندگار شد، و من در اینجا نقل قول می‌کنم، “فوق‌قدرت زن سیاه‌پوست ساخته شده”.

2021

شیمی روی پرده بین روباخ و هولمز همچنان در حال رشد است، حتی ظاهراً شایعات داخلی را برانگیخته است که چیزی فراتر از دوستی بین آنها در جریان است. یک منبع ناشناس گفت: “شایعاتی وجود داشت که آنها حدود یک سال پیش با هم رابطه داشته اند.” مردم روز بعد از ایمیل روزانه عکس ها منتشر شد بسیاری از مردم بر این باور بودند که ممکن است حقیقتی در آن وجود داشته باشد، زیرا می توانید ببینید که در آنجا یک محبت متقابل وجود دارد. اما همه در نهایت آن را دوستی دانستند، زیرا همیشه می‌گفتند که هر دو با هم ازدواج کرده‌اند.»

منبع