درام بازیگری باربی امی شومر آن چیزی نیست که شما فکر می کنید

آنها قطعاً نمی‌خواستند آن‌طور که من می‌خواستم این کار را انجام دهند فقط او به یاد می آورد که من علاقه مند به انجام آن بودم.

شومر توضیح داد: «این ایده که هر زن باید دقیقاً همین را بخواهد، همانجا، من باید می‌گفتم که دختر اشتباهی داری».

منبع

شومر برای نوشتن فیلمنامه و همچنین بازی در فیلم قرارداد امضا کرد. شومر به همراه خواهر و شریک نویسندگی خود آنچه را که در آن زمان به عنوان «داستان ماهی بیرون از آب در مورد زنی که به دلیل کامل نبودن به اندازه کافی از باربیلند اخراج می شود» نوشت. در نسخه شومر از داستان، باربی. قرار بود مخترع جاه طلبی باشد.

وقتی استودیو درخواست کرد که اختراع این شخصیت یک جفت کفش پاشنه بلند ساخته شده از Jell-O باشد، شومر شروع به شک کرد. این نگرانی ها زمانی متبلور شد که نقش او در این فیلم به طور رسمی اعلام شد و یک جفت مانولو بلاهنیک به عنوان هدیه ای جشن برای او فرستاده شد – ژستی که نتیجه معکوس داد و طعم بدی در دهان او به جا گذاشت.

پس از انتشار باربی تریلر صورتی افسانه ای فیلم، توییتر این واقعیت را جشن می گیرد که مارگو رابی در نهایت پس از اینکه امی شومر از این نقش کنار رفت سال ها پیش به عنوان نقش اصلی انتخاب شد. که کاملا منصفانه است! رابی مطمئناً در جولای، زمانی که فیلم در سینماها به نمایش در می‌آید، غذا می‌خورد و هیچ خرده‌ای از خود باقی نمی‌گذارد. گفته می شود، به نظر می رسد بسیاری از تفسیرها به این معناست که شومر به دلیل ظاهرش از پروژه کنار گذاشته شده است. و برای این منظور، یادداشت هایی دارم.

محتوای توییتر

این مطالب را می توان در سایت آن نیز مشاهده کرد سرچشمه می گیرد از جانب.

شومر ابتدا در اواخر سال 2016 برای بازی در نقش اصلی انتخاب شد و سپس تصمیم خود را برای ترک پروژه چهار ماه بعد در سال 2017 به دلیل “تضادهای برنامه ریزی” اعلام کرد. اما در مصاحبه با هالیوود ریپورتر سال گذشته، این کمدین و بازیگر دلیل اصلی ترک تحصیل را فاش کرد.