دانای گوریرا در مورد فیلمبرداری “پلنگ سیاه 2” بدون چادویک بوزمن

این بازیگر همچنین در مورد اینکه چگونه برای تمام شناهای فیلم آماده شده بود، توضیح داد که او “در مورد آن بسیار هیجان زده شد” زیرا “از کودکی یک شناگر رقابتی بود” و هنوز هم ورزش مورد علاقه او است. او گفت: “من همه جا رفتم.” “من به تنهایی یک مربی شنای المپیک گرفتم و تمام تلاشم را کردم و سعی کردم تا جایی که می توانستم یاد بگیرم.” عاشق تعهد، واقعا!

پریسلی آنگتی ایماژ

اکنون بلیت های «پلنگ سیاه: واکاندا برای همیشه» را دریافت کنید

Danai Gurira، با نام مستعار ژنرال Okoye از Dora Milaje، بدجنس واکاندا، برای مصاحبه در قسمت پنجشنبه شب نشست. جهنم یک هفته با شارلامی تا خدا و احساسی را به اشتراک گذاشت که فیلمبرداری از فیلم مورد انتظار چگونه بود پلنگ سیاه دنباله ای بدون چادویک بوزمن فقید.

دانایی همچنین گفت: «تغییرات وجود دارد [to the script]البته” پس از مرگ چادویک، و وقتی کارگردان رایان کوگلر گفت که آنها هنوز فیلم را انجام می دهند و او قرار است فیلمنامه را بنویسد، “متعجب” شد. او می خواست. او از ما می خواست که داستان را ادامه دهیم، بلافاصله فهمیدم که این درست است. او همین بود.”

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

Black Panther: Wakanda Forever بلافاصله. مستقیما بر اساس گزارش های منتشر شده، در هفته ی اکران هفته گذشته 331 میلیون دلار در سرتاسر جهان فروخت که دومین آخر هفته افتتاحیه کل سال را داشت. فوربس. بنابراین، اساسا، مشاهده مورد نیاز است:

دانایی در پاسخ به سوال شارلامی مبنی بر اینکه آیا با توجه به غیبت چادویک «حتی ممکن است» فیلم را بدون چادویک انجام دهد، پس از مکثی لحظه‌ای گفت: «تا حدی این یک عمل ایمانی بود. یک عمل اعتقادی به این که آنچه را که او از سر گذرانده است، و آنچه را که برای دادن آنچه به دنیا داده است، انجام داده است، ما باید همه چیزمان را می دهیم تا به او پس دهیم.”

قدرت گزارشگر هالیوود 100 زن در سرگرمی

جهنم یک هفته با شارلامی تا خدا هر پنجشنبه ساعت 11:30 شب به وقت شرقی در کمدی سنترال پخش می شود. پخش جریانی در Paramount+ در دسترس است.منبع

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

دانایی همچنین اشاره کرد که او “فکر می‌کرد دیدن شنا کردن سیاه‌پوستان کار بسیار جالبی بود. من فکر نمی‌کنم که ما به اندازه کافی آن را ببینیم.”