دامن اسلیپ پوشیدنی ترین ترند تابستان است

این دامن که با کمر کم و زیبایی ابریشمی‌اش قابل تشخیص است، پاسخ صنعت مد به شوق اخیر پوشیدن لباس‌های زیر زنانه است که توسط طراحانی مانند Gucci و Etro رایج شده است. در حالی که دامن ساتن در دهه 1990 یک لحظه شکوه داشت، نسخه به روز شده 2023 خود را به عنوان یک گزینه همه جانبه برای ساحل، شهر یا هر جای دیگری که برنامه های تابستانی امسال شما را می برد، تثبیت کرده است.

و البته، افراد مشهور اخیراً بیشتر و بیشتر دامن‌های اسلیپ می‌پوشند، از جمله امیلی راتاجکوفسکی، مد روز، که در خیابان‌های نیویورک با لباسی به سبک لباس‌های زیر زنانه متشکل از یک تاپ کراپ و تنوعی از دامن دیده شد. او ظاهر را با یک جفت چکمه چرمی تا بالای زانو به پایان رساند. برای اینکه ظاهر غیر رسمی‌تری داشته باشد، او همچنین با رنگ روشنی که کاملاً با کفش‌های کتانی ست می‌شد، ظاهر شد.منبع

کیت ماس ​​در سال 1995

رون گاللا/گتی ایماژ

ما این بازگشت را بیش از هر چیز مدیون کیت ماس ​​هستیم، کسی که در دهه 1990 لباس اسلیپ را به منصه ظهور رساند. این دامن که در روز یا شب قابل پوشیدن بود، به زودی در کت واک های سراسر جهان ظاهر شد، به ویژه در تام فورد و ورساچه.

به عنوان مثال، Miu Miu، همیشه موفق می شود برخی از قطعات خود را مانند دامن میکرو معروف تابستان گذشته، تبدیل به یک موضوع میل کند. خانه مد ایتالیایی برای کلکسیون بهار و تابستان 2023 خود از دامن روان رونمایی کرد، در حالی که گوچی برای پاییز و زمستان 2023 یک نسخه 100٪ شفاف تزئین شده با گلدوزی های گلدار را انتخاب کرد.

Miu Miu بهار و تابستان 2023

گتی ایماژ

دامن لغزنده به سرعت به یکی از وسایل ضروری دهه تبدیل شد و حتی به صفحه نمایش کوچک هم راه پیدا کرد: ریچل گرین (جنیفر آنیستون) به استایل آن سوگند خورد. دوستان، مانند فیبی هالیول (آلیسا میلانو) در افسون شده. و از آنجا که روندهای دهه 1990 به طور گسترده ای در صنعت مد بازگشته است، دامن اسلیپ، در رگه لباس اسلیپ، اکنون در صدر فهرست آرزوهای خرید ما برای این فصل قرار دارد.

گوچی پاییز و زمستان 2023-2024

گتی ایماژ