داستان واقعی رابطه پرنسس دایانا و کامیلا پارکر بولز

و هنگامی که به جزئیات گفتگوی آنها می رسد، به نظر می رسد که نمایش در آنجا نیز آزادی های خلاقانه ای را به خود اختصاص داده است. یعنی هیچ کس نمی داند دقیقا چیزی که این دو درباره آن صحبت کردند، و هیچ مدرکی وجود ندارد که کامیلا فاش کند که نام مستعار او و چارلز برای یکدیگر فرد و گلدیس است. اما به لطف کتاب زندگینامه نویس سلطنتی اندرو مورتون دایانا: داستان واقعی او – به قول خودش، ما می دانیم که کامیلا سعی کرد در کشتی چارلز و دایانا حفاری کند:

«یادداشت دوستانه او را به ناهار دعوت کرد. در طول آن ملاقات که همزمان با سفر شاهزاده چارلز به استرالیا و نیوزلند ترتیب داده شد، دیانا مشکوک شد. زمانی که دایانا به هایگرو نقل مکان کرد، کامیلا مدام از او می پرسید که آیا می خواهد شکار کند. دیانا که از چنین سوال عجیبی غافلگیر شده بود، پاسخ منفی داد. تسکین چهره کامیلا واضح بود. دیانا بعداً متوجه شد که کامیلا عشق چارلز به شکار را راهی برای حفظ رابطه خود با او می دانست.

فصل 5 از تاج چهارشنبه از نتفلیکس پخش می شود و به احتمال زیاد دهه 90 تا اوایل دهه را پوشش می دهد – طلاق شاهزاده چارلز و پرنسس دایانا یک نقطه کانونی اصلی خواهد بود (همانطور که مرگ غم انگیز پرنسس دایانا). JIC تو عادی هستی و مثل من فصل 4 را در حال آماده سازی مجدد نبوده ای، ممکن است مفید باشد که صحنه ناهار تلخ فصل گذشته و درام کلی در مورد چارلز، دایانا و رابطه او با کامیلا را بررسی کنید تا همه چیزها را داشته باشید.

به گفته مورتون، دایانا در یک جشن تولد با کامیلا روبرو شد و گفت: “من می دانم بین تو و چارلز چه می گذرد و فقط می خواهم این را بدانید.” کامیلا با این جمله پاسخ داد: “شما هر آنچه را که می خواستید دارید. تو داری که همه مردای دنیا عاشقت میشن و دو تا بچه خوشگل داری، دیگه چی میخوای؟” و دایانا در مقابل این را گفت: “من شوهرم را می خواهم.” رونق.

بله دایانا فکر می کرد چارلز و کامیلا فقط با هم دوست هستند و تنها پس از اینکه به پیشنهاد او بله گفت، از تاریخچه آنها مطلع شد. آنچه را که زندگی نامه نویس سلطنتی پنی جونور در مورد کل ~وضعیت~ در کتابش نوشته است، بررسی کنید. دوشس: کامیلا پارکر بولز و رابطه عاشقانه ای که تاج را تکان داد (از طریق خانه داری خوب):

به جای اینکه در ابتدا به دایانا توضیح دهد که کامیلا یک دوست دختر قدیمی است، او را چیزی بیش از یک دوست معرفی کرده بود. به ذهنش خطور نکرده بود که قبل از اینکه کسی به او بگوید باید بداند.… او بعد از نامزدی تمیز آمد و اعتراف کرد که کامیلا یکی از صمیمی ترین دوستانش بوده است، اما به دایانا اطمینان داد که از این به بعد دیگر دیگری وجود نخواهد داشت. زنان.”

لعنتی تاج فصل 5 فشرده خواهد بود.منبع

بدیهی است که دوستی بین کامیلا و دایانا دقیقاً شکوفا نشد، اما آنها در سال 1980 (قبل از ازدواج دایانا و چارلز) در مسابقات Ludlow با هم دیده شدند تا مسابقه مرد مشترکشان را تماشا کنند. چقدر برای همه سرگرم کننده است. 😐

کامیلا پارکر به سمت چپ کاسه می‌زند و بانو دایانا اسپنسر بعداً شاهزاده خانم ولز در میدان مسابقه لودلو برای تماشای سوارکاران آماتور با اتومبیل‌بازی معلولان حرکت می‌کند که در آن شاهزاده در حال رقابت عکس‌های با عکس از طریق تصاویر گتی بود.

اول، نه: چارلز و دایانا در واقع در رستورانی به نام Ménage à Trois ملاقات نکردند. این به سادگی است تاج ترول کردن همه ما

سپس دایانا گفتگو را با عذرخواهی از کامیلا به خاطر مزاحمت‌ها به پایان رساند و گفت: «این باید برای هر دوی شما جهنم باشد، اما من می‌دانم چه خبر است. با من مثل یک احمق رفتار نکن.»

تصاویر PAگتی ایماژ

دیانا در نهایت با کامیلا روبرو شد

دوشس: کامیلا پارکر بولز و رابطه عاشقانه ای که تاج را تکان داد

دایانا در حین ناهار به کامیلا مشکوک شد

دایانا: داستان واقعی او – به قول خودش

سیمون و شوستر
amazon.com

انگار ما تماشا کردیم تاج فصل 4 و بسیاری از آن، زیاد لحظات ناخوشایند، مثلاً 30 میلیون سال پیش، اما صحنه ای که متأسفانه از آن زمان تاکنون بدون اجاره در ذهن من زندگی می کند؟ بله، *آن* جلسه ناهار بین پرنسس دایانا و ملکه کنونی کامیلا پارکر بولز در رستورانی به نام Ménage à Trois. این … به سادگی سطح بعدی بود. مانند، مستقیم: اگر دوست پسر جدید شما سعی می کند شما را با دوست دختر سابقش وادار کند که با او معاشرت کنید، شاید … مثل … از او جدا شوید!

JFYI: اگرچه صحنه ناهار پرتنش دایانا و کامیلا تقریباً بیش از حد وحشی به نظر می رسید که واقعی نباشد، زنان در زندگی پرنس چارلز واقعاً انجام داد پاتوق کردن در اینجا داستان واقعی رابطه پرنسس دایانا و کامیلا و آن ملاقات ناخوشایند است.

چارلز به دیانا نگفت که او و کامیلا با هم قرار ملاقات داشتند