خواهران کارداشیان-جنر در جشن تولد 67 سالگی کریس جنر لباس پوشیده اند—عکس ها و فیلم ها را ببینید

حتی نوه نه ساله کریس، نورث وست، موضوع را با گروه “کریس روزانه” خود، با یک کلاه گیس برش پیکسی، یک مجموعه تمام مشکی و یک کیف اجباری بیرکین، میخکوب کرد. کیم و نورث حتی تحولات خود را در TikTok ثبت کردند.

محتوای TikTok

کیم همچنین با یک سری عکس سیاه و سفید از یکی دیگر از جشن های کارداشیان و جنر به مادرش در شبکه ادای احترام کرد. او در شرح عکس در 5 نوامبر نوشت: “تولدت مبارک مامان @krisjenner، دیشب از جشن گرفتن تو بسیار لذت بردیم و دوست داشتیم احساس کنیم که شبیه تو بودن چگونه است که شبیه تو لباس بپوشی.” همین که هستی! شنیدن سخنرانی همه دوستانت در مورد اینکه مهم نیست برای تک تک آنها وقت بگذاری و برای تک تک آنها حاضر شوی، من را خوشحال کرد، آنها نگاهی اجمالی به دختر تو بودن داشتند.”منبع

خواهران کارداشیان-جنر برای جشن تولد 67 سالگی کریس جنر تمام تلاش خود را کردند.

از آنجا، کیم نحوه ادای احترام بقیه خواهرانش (به استثنای کندال جنر) را به مادردار مشهور به اشتراک گذاشت. Khloé Kardashian آن لحظه نمادین بلوند پیکسی را از سال 2017 بازسازی کرد، در حالی که کایلی جنر آن را تا سال 1989 با یک لباس مجلسی مشکی پولک دار، چوکر و لب قرمز پر جنب و جوش پرتاب کرد. کورتنی کارداشیان به نوبه خود به دنبال ظاهری کمدی با یک لباس ورزشی صورتی بود تا به نمایندگی از کریس در موزیک ویدیوی 2018 “Thank U, Next” با عنوان “مامان باحال” کریس ظاهر شود.

در 4 نوامبر، کیم کارداشیان به 333 میلیون دنبال کننده اینستاگرام خود نگاهی به شام ​​تولد عجیب مادرش انداخت. “[The theme] او توضیح داد که «به‌عنوان بهترین کریس خود لباس بپوشید»، و لباس پولک‌های آبی و ترکیب پاپیون‌اش را به نمایش گذاشت – کپی کاملی از گروهی که کریس «10 سال پیش» برای ویدیوی کریسمس «لیدی مارمالاد» خانواده پوشیده بود.

نیازی به گفتن نیست که طرفداران تحت تاثیر قرار گرفتند. یکی از کاربران در مورد مجموعه‌ای از استوری‌های اینستاگرام کیم در TikTok که در حال حاضر 4.9 میلیون لایک دارد، اظهار داشت: «همه آن‌ها تا زمانی که لباس KRIS به تن نمی‌کنند بسیار متفاوت به نظر می‌رسند.» کاربر دیگری پاسخ داد، “وقتی کورت چرخید، خفه شدم.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

Instagram/kimkardashian@، گتی، یوتیوب