خواندن کارت تاروت هفتگی شما، توسط علامت زودیاک

به عنوان یک علامت ثابت، تمایل دارید به مشکلات خود متمایل شوید و سخت تر کار کنید. شما نیروی طبیعت هستید. شما دوست دارید به پیش بروید، مهم نیست که چه باشد. اسپویلر: کار نمی کند، لئو. مرد حلق آویز شده نشان می دهد که باید در اینجا در رویکرد خود تجدید نظر کنید و نکته کلیدی این است که مسائل را از منظر شخص دیگری (شاید کسی که با او مخالف هستید) ببینید. وقتی دیدگاه آنها را باز کنید، همه چیز واضح تر به نظر می رسد. تا اون موقع سرت رو به دیوار آجری میکوبی. توقف کنید، فکر کنید و آن را متفاوت ببینید.

صبر یک فضیلت است. چیزهای خوب نصیب کسانی می شود که صبر می کنند. نتایج ارزشمند نیازمند تعهد و اراده است. وقتی از اینکه تلاش‌هایتان به ثمر نمی‌رسد، ناامید یا بی‌صبر می‌شوید، همه این حرف‌های ساده را به خاطر بسپارید. اعتماد کنید که در نهایت، آنها خواهند شد. Ace of Pentacles از شما می خواهد که انتظارات و جدول زمانی خود را مجدداً تنظیم کنید. برای اهداف خود نقاط عطف کوچکی ایجاد کنید. برنامه ای را تنظیم کنید که به راحتی قابل پیگیری باشد. شما می توانید این کار را انجام دهید. این کار را برای خود راحت تر و ساده تر کنید.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

خودت را دوست داشته باش دیگران را دوست داشته باشید. نسبت به خود و دیگران خونگرم، مهربان، بخشنده، دلسوز و مراقب باشید. این هفته در گوشه کوچک خود از سیاره زمین یک نور روشن باشید (در خارج از آن بسیار ناهموار است، درست است؟). امپراتور چراغی از عشق و نور است و مراقبت پرشور و شدید خود را از همه موجودات زنده در این هفته برای شما به ارمغان می آورد. احساس کنید که در شما جریان دارد. در تجربه عشق خود مراقبه کنید. با کسانی که دوستشان دارید وقت بگذرانید. عشق موضوع این هفته شماست. آن را به عنوان روز ولنتاین اولیه در نظر بگیرید.

شما ملکه پنتاکل ها هستید: یک پیوند زن فوق العاده سازمان یافته، عملی، قوی، مصمم، مادی گرا که ارزش خود را می داند و برای تلاش هایش پاداش می خواهد. این یک هفته عالی برای برنامه ریزی شغلی بلندپروازانه، تجسم و تعیین محدوده است. شاید حتی برای درخواست ارتقاء، افزایش حقوق یا ترفیع مستقیم. شما می توانید فراتر از آنچه فکر می کنید بروید، باکره. شما برای سطح بعدی آماده هستید، تا حدودی در آنجا هستید. برو نقش رویایی خود را آشکار کن

تاروت بلا

همه درود بر شاه! پادشاهان رهبران، مثال‌گذاران، مشاوران و مربیان تاروت هستند و چوبدستی‌ها همه در مورد اشتیاق، خلاقیت، سفر، انگیزه و زندگی خوب هستند. چه کسی به شما الهام می دهد؟ چه کسی الگوی خوبی است؟ چه کسی همیشه به شما چیزهایی یاد می دهد؟ شاید آنها می توانند یک مربی باشند، شاید شما فقط می توانید به آنها بگویید که چقدر فکر می کنید عالی هستند، یا شاید فقط لازم است کمی زمان بیشتری را با آنها بگذرانید. افرادی که اطراف شما هستند چیزهای زیادی در مورد شما می گویند. مطمئن شوید که حداقل یکی از آنها از نوع King of Wands باشد.

خدایا هنوز ژانویه است؟ این ماه چنده؟؟؟ من تو را می شنوم، ماهی ها. خیلی طولانی است. بنابراین، این هفته کمی آن را تکان دهید. ما تقریباً به فوریه رسیده ایم، بنابراین اجازه دهید ماه را با یک تصادف شروع کنیم. تغییر انرژی اطراف خود را با تغییر خود علامت دهید خود انرژی ها، روال ها، برنامه، چشم انداز، فعالیت ها و مراسم. The Four of Pentacles شما را به متفاوت بودن و احساس متفاوت بودن دعوت می کند. زمان تغییر فرا رسیده است.

هد شات کری وارد

عقرب: صفحه عصا

صفحه چوبدستی

حوت: چهار پنتاکل

چهار پنتاکل

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

باکره: ملکه پنتاکل ها

ملکه قلم ها

Margie Rischiotto+Rider-Waite

لازم نیست بار اول درست باشد. این را به خاطر داشته باشید، عقرب، زیرا کمال گرایی می تواند متحد خطرناکی باشد و حتی بهترین ایده ها و برنامه ها را خراب کند. این هفته مانند Page of Wands باشید. چیزی را امتحان کنید حتی اگر نمی دانید کار می کند یا نه، همه آن را یک بازی ببینید، آزمایش کنید، به خودتان فشار نیاورید. هر چه پیش آید، خوش آید. سپس می توانید قدم بعدی را بردارید.

ثور: نه عصا

نه عصا

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

شما می دانید چگونه اوقات خوبی داشته باشید. نشانه های زیادی نمی توانند در حالت مهمانی کامل با شما مقایسه شوند. سه جام نشان می دهد که شما برای برخی از این اقدامات آماده هستید. بیشتر از آماده ژانویه یک شلوغی بوده است. شما رفتار خوبی داشته اید و با چالش های خود روبرو شده اید. اکنون زمان بازی است. حالا همه چیز در مورد جشن گرفتن و ریختن موهایتان است. همه کار و هیچ بازی سرطان را کسل کننده و بی حال می کند. برو نورتو روشن کن و شارژ کن

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Six of Cup جنبه بازیگوش، محبت آمیز، دوستانه و سرگرم کننده شما را تقویت می کند – این چیزی است که مردم در مورد شما دوست دارند. در این هفته زمانی را برای تفریح، به اشتراک گذاشتن جنبه های گستاخ خود اختصاص دهید، مردم را بخندانید، با آنها مهربانانه رفتار کنید، صمیمی و دلسوز باشید، یک دوست جدید پیدا کنید، یا دوباره با یک دوست قدیمی ارتباط برقرار کنید. از اینکه به عنوان “مفرح” شناخته می شوید لذت ببرید – این برچسب بدی نیست. مردم همیشه از دیدن شما خوشحال می شوند، جمی. شما اطلاعات، کمدی، شایعات، ایده ها و انرژی بالا را به ارمغان می آورید. آن را به اشتراک بگذارید، از پاسخ لذت ببرید.

ساجیتاریوس: صفحه فنجان

صفحه فنجان

Margie Rischiotto+Rider-Waite

به سمت خود دوران کودکی‌تان برگردید (آن‌ها هرگز آنقدر دور نیستند…) و سرگرمی‌های ساده و لذت‌بخشی را که در آن گم می‌کردید را به خاطر بسپارید. آن را به خاطر بسپار صفحه جام ها دعوتی است برای بازدید مجدد از چیزی جادویی از دوران کودکی خود. آن را در قالب بزرگسالان که هنوز هم می تواند امروز سرگرم کننده باشد، دوباره کشف کنید.

قضاوت کارت قدرتمندی است درباره اینکه بفهمید کی هستید، در چه کاری عالی هستید، چرا منحصر به فرد است، و برای یافتن جایگاهی متناسب با مهارت هایتان چه کاری انجام می دهید. جایی در این دنیای بزرگ برای همه وجود دارد… جایی. پیداش کردی؟ آیا می توانید آن را ایجاد کنید؟ آیا می توانید به آن نزدیک تر شوید؟ فکر کنید، فکر کنید، خودتان را بشناسید و تماس بگیرید. این یک تجلی در حال تغییر بازی است.

کری وارد بیش از 25 سال است که به خواندن و آموزش تاروت می پردازد. شما می توانید یک مطالعه شخصی و کتبی را در www.tarotbella.etsy.com رزرو کنید، که به عنوان یک بروشور با مصور زیبا ارائه می شود. برای پیش‌بینی‌های هفتگی، بینش‌ها و آموزه‌های تاروت، @mytarotbella او را دنبال کنید.

منبع

Margie Rischiotto+Rider-Waite

دلو: هشت شمشیر

هشت شمشیر

جمینی: شش فنجان

شش فنجان

لئو: مرد حلق آویز شده

مرد حلق آویز شده

برای اینکه از خواندن کارت تاروت بیشترین بهره را ببرید، نیازی به دانستن تفاوت بین اسپرد سه کارته و صلیب سلتیک ندارید. تنها چیزی که نیاز دارید: علامت خورشید شما! کاری که من انجام می دهم این است: عرشه تاروتم را به هم ریخته و ورق ها را به ترتیب از برج حمل تا حوت بیرون بکشید، به علاوه یک کارت کلی برای همه تا بتوانید توصیه های خاصی در مورد شخصیت خود دریافت کنید. بیا بریم!

همه ما چیزهایی داریم که در مورد خودمان دوست نداریم و با توجه به اینکه 24 ساعت شبانه روز با خودمان سپری می کنیم، جای تعجب نیست که اغلب (ناخودآگاه) سعی می کنیم این ناپسندی ها را به دیگران القا کنیم. این طبیعت انسان است و شما از آن مستثنی نیستید، دلو. The Eight of Swords از شما می خواهد که پیش بینی های خود را بررسی کنید و ببینید کدام یک از آنها را می توان به خودتان ردیابی کرد. بدون قضاوت فقط تحلیل این ممکن است دیدگاه شما را تغییر دهد. ممکن است بخشیدن، درک کردن، یا حتی دوست داشتن کسی که در حال حاضر با او درگیر هستید را آسان تر کند.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

Margie Rischiotto+Rider-Waite

من قول می دهم که از هر چیزی که از آن می ترسید (و احتمالاً از آن اجتناب می کنید) چیز مهمی نیست. میتونی از پسش بر بیایی. بهتر از آن، همه چیز در آن سوی این مانع روان است، پس فقط به آن برسید. Nine of Wands به شما اطمینان می دهد که مشکلاتی که درک می کنید نصف بدی که به نظر می رسد نیستند. با آنها مقابله کنید.

Margie Rischiotto+Rider-Waite

یک کارت عمومی برای همه: KING of WANDS

پادشاه عصا

LIBRA: ACE of Pentacles

آس پنتاکل ها

برج حمل: قضاوت

داوری

Margie Rischiotto+Rider-Waite

سرطان: سه فنجان