«خلو کارداشیان» نام پسرش را به اشتراک گذاشت و درباره «گناه» به خاطر رحم اجاره‌ای صحبت کرد.

او درباره زمانی که برای تولد پسرش در بیمارستان بستری شد، گفت: «من قطعاً از تمام تجربه‌ام به طور کلی در یک حالت شوک بودم. من به اتاق دیگری می روم و شما به نوعی جدا شده اید. احساس کردم این یک تجربه معامله ای است… کاش کسی در مورد رحم جایگزین و تفاوت آن صادق بود. اما این به معنای بد یا خوب بودن آن نیست. ناهمسان.”

هد شات آلیسا بیلی

اعتراف بزرگ‌تر کارداشیان احساسات صادقانه‌اش در مورد استفاده از جانشین برای اولین بار به جای حمل فرزندش مانند دختر بزرگتر ترو بود. کارداشیان بعد از اینکه در برنامه به اسکات دیسیک اعتراف کرد که نسبت به ترو احساس “کمتر ارتباط” با پسرش دارد، بیشتر در یک اعتراف درباره دلیلش صحبت کرد.

تنها چند روز پس از فاش شدن نام پسر خلوئه کارداشیان، کارداشیان خود این نام را در قسمت اول سریال تایید کرد. کارداشیان ها فصل 3. پسر بچه او و دوست پسر سابق تریستان تامپسون، که در ماه اوت گذشته از طریق یک جانشین از او استقبال کردند، Tatum نام دارد. یک تهیه کننده در برنامه از او نام بچه را پرسید. او پاسخ داد، از طریق خورشید، نام او تاتوم است. بنابراین، Tatum و True. نام بردن از یک انسان واقعاً سخت است.»

او شروع کرد: “من قطعاً در آن بارداری سرم را در ماسه فرو کردم و آنچه را که در حال رخ دادن بود هضم نکردم.” سرگرمی امشب. فکر می کنم وقتی به بیمارستان رفتم، فکر می کنم اولین باری بود که واقعاً ثبت نام کرد. فکر می کنم ربطی به بچه ندارد.»

سردبیر ارشد اخبار و استراتژی

آلیسا بیلی سردبیر ارشد اخبار و استراتژی در ELLE.com است که در آنجا بر پوشش افراد مشهور و خانواده سلطنتی (به ویژه مگان مارکل و کیت میدلتون) نظارت می کند. او قبلاً سمت هایی را در InStyle و جهان شهری. وقتی کار نمی‌کند، دوست دارد در پارک مرکزی بدود، مردم را وادار کند از او عکس‌های #بی‌سابقه بگیرند و شهر نیویورک را کاوش کنند.منبع