خلوئه کارداشیان می‌گوید با تریستان تامپسون در طول آزمایش دروغ‌ یاب نمی‌خوابد.

حالا اینکه آیا نتایج دروغ سنج را باور می کنید یا نه به خودتان بستگی دارد، اما قبلا دیده بودیم که کارداشیان ها توسط دروغ سنج کثیف شده اند. در سال 2012، خواهرها (به علاوه کیتلین جنر) پاسخ کریس جنر را تماشا کردند که به سوالات ظریفی از جمله: آیا رابرت کارداشیان، خلو کارداشیان، پدر بیولوژیکی است؟ و آیا کریس می خواهد با هم رابطه داشته باشد؟

“آیا چیز دیگری هست که بخواهید از شما بپرسم؟” کورتنی نزدیک به پایان بازجویی پنج دقیقه ای خواهرش را مورد کاوش قرار داد. “چیزی را که می خواهید روشن کنید؟ هر شایعه ای؟ هر… اوه! با تریستان میخوابی؟” Khloé با خنده پاسخ داد: “نه، من نیستم. واقعا نیستم.” و با توجه به نمایشگاه Vanity Fairتکنسین دروغ سنج، این حقیقت است. او افزود: «اگر گفته شود من هستم، می‌میرم.

محتوا

وقتی نوبت او بود که سؤالات را بپرسد، Khloé خودداری نکرد، اما کورتنی به نظر نمی‌رسید که نیازی به دروغ بگوید. بله، تراویس بارکر چیز کمی برای پا دارد. و بله، کورتنی و تراویس دستگیر شده اند در flagrante خارج از خانه آنها

بنابراین، یا کورتنی و خلو کارداشیان یاد گرفته‌اند که آزمون را فریب دهند، یا یاد گرفته‌اند که بهتر است با دروغ گفتن یک لحظه ویروسی ایجاد نکنید.
منبع

آه، تست دروغ سنج. یک تلویزیون واقعی و همچنین یک سرگرمی نمایشگاه Vanity Fair مصاحبه غرور تقریباً تضمین می‌کند که حتی از افراد مشهوری که در رسانه‌ها آموزش دیده‌اند کمی آب بچسبد. کارداشیان‌ها، طبیعتاً با این دستگاه خاص غریبه نیستند و این بار کورتنی و کلوئه بودند که به نوبت روی صندلی داغ نشستند و با یکدیگر مصاحبه کردند. کورت، خدا رحمتش کند، موفق شد یک سوالی را که همه ما واقعاً می‌خواستیم در پایان بشنویم، تحت فشار قرار دهد: آیا Khloé Kardashian هنوز با تریستان تامپسون سابق خیانتکار خود می‌خوابد؟ پس از همه، سابقه ای وجود دارد.

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.