خط چشم گرافیکی: هر آنچه که باید بدانید

خط چشم گرافیکی ممکن است به نظر می رسد فوق العاده پیچیده است، اما تقریباً هر کسی می تواند آن را در خانه انجام دهد – فقط نیاز به رعایت چند قانون کلی دارد. لوژان توضیح می دهد: “لاینر گرافیکی تماماً در مورد لبه های تمیز، تیز، رنگ پررنگ یا مشکی و کاربرد دقیق است.” برای دستیابی به تیزترین لبه ها با دقت، من همیشه مایعات، ژل و لاینرهای کرم را پیشنهاد می کنم. یکی دیگر از چیزهایی که باید داشته باشید، یک برس خوب و یک خط نشانگر است.”

در مورد اینکه چه چیزی را می سازدس یک خط چشم گرافیکی؟ نیک لوجان، هنرمند آرایش و مدیر هنر و آموزش در Kevyn Aucoin Beauty، می گوید زرق و برق که در این سبک از اشکال هندسی و رنگ‌های برجسته برای جلب توجه چشم استفاده می‌شود. “خط چشم گرافیکی نقطه کانونی آرایش است و هر چیز دیگری در صندلی عقب قرار می گیرد. [and] لوژان توضیح می‌دهد که به دلیل ماهیت آوانگارد، خط چشم گرافیکی یکی از عالی‌ترین شکل‌های خوداظهاری در آرایش محسوب می‌شود. خط چشم گرافیکی در طول دهه‌ها ظاهر شده است و به مصر باستان بازمی‌گردد.

توئیگی، 1966

Mirrorpix/Getty Images

ظاهر گرافیکی خط چشم لوژان؟ لاینر گرافیکی تمام درب. این برای تقریباً هر کسی شگفت انگیز به نظر می رسد، “لوجان می گوید. کلید این نگاه، ایجاد طرح کلی با چشمان باز و خیره شدن مستقیم به آینه است. چشم ها باید در حالت استراحت طبیعی در حالی که مستقیم به آینه نگاه می کنند، باشند تا بتوانید تقارن را ببینید و ایجاد کنید. قبل از پر کردن کامل شکل با خط چشم مشکی مات، هر گونه اشتباه را پاک کنید.”

منبع

یکی دیگر از پیشگامان خط چشم گرافیکی، به گفته ساشا قدسیت، هنرمند آرایش جهانی و مربی برند CODE8، کسی نیست جز نماد زیبایی همیشگی توئیگی. او می گوید: “الهام و ریشه های پشت خط گرافیکی از دهه 1960 است، زمانی که سوپر مدل توئیگی ظاهری بسیار چشم نواز و جسورانه برای بیان خود با هنر آرایش ایجاد کرد.” زرق و برق، توضیح داد که روند خط چشم های گرافیکی از آن زمان تاکنون در صنعت زیبایی موج ایجاد کرده است. خط چشم گرافیکی به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از رنگ‌های چشمگیر و اشکال هندسی، آرایش و ظاهر خود را آزمایش کنید تا چشمانتان را در کانون توجه قرار دهید.

باند والنتینو، 2020

پاسکال لی سیگرتین/گتی ایماژ