خرید آویزهای تولد شخصی زودیاک 2022 — مجموعه جدید زودیاک از تاریخ تولد

149.00 دلار (25٪ تخفیف)

آویزهای زودیاک تاریخ تولد

گردنبند سفارشی سنگ تولد شما را به همراه مجموعه ای از سنگ های قیمتی که برای زندگی شما معنادار هستند، بر اساس نمودار تولد شما نشان می دهد. به عنوان مثال، گردنبند 10 نوامبر دارای عسل کریستال برای دیدن حقیقت، الیوین برای حضور ذهن و عقیق توری آبی برای تقویت اعتماد به نفس است. بعلاوه، هر کدام با یک راهنمای همراه است که توضیح می دهد چرا این سنگ ها برای شما انتخاب شده اند و چه انرژی مثبتی را به زندگی شما خواهند آورد. چقدر باحاله؟؟

مقاوم

فقط می‌گوییم، اگر هنوز خرید هدایای تعطیلات خود را شروع نکرده‌اید، این *چنین* هدیه جواهری متفکرانه برای BFF، خواهرتان یا هر کس دیگری خواهد بود. این همچنین اساساً یک هدیه تولد عالی است، بنابراین حتماً این را برای زمانی که می‌خواهید برای شخصی خرید کنید که به معنای واقعی کلمه همه چیز را دارد، در نظر داشته باشید.منبع آویزهای زودیاک تاریخ تولد

تاریخ تولد

آویز سوم نوامبر

Birthday.co

199.00 دلار

خوب، پس شما احتمالاً Birthdate را به عنوان سازنده آن شمع های شگفت انگیز تاریخ تولد سفارشی شده می شناسید که همه دوست دارند (Cosmo مشمول!). خبر عالی: آنها اکنون در حال ساخت جواهرات زودیاک سفارشی هستند!!!

از امروز، 3 نوامبر، می توانید آویزهای تاریخ تولد فوق شخصی را از این برند خریداری کنید. هر آویز دارای چهار سنگ قیمتی و کریستال است که توسط اخترشناسان برند بر اساس نمودار تولد منحصر به فرد شما و تاریخ دقیق تولد شما انتخاب شده است.

هر گردنبند با نقره استرلینگ بازیافتی با کیفیت بالا با روکش طلای 14 عیار ساخته شده است. شما می توانید آن را با قیمت 149 دلار بگیرید و با 25 دلار اضافی نیز می توانید یک حکاکی سفارشی در پشت آن داشته باشید.