خروج سلطنتی شاهزاده هری و مگان مارکل به خاطر حفظ حریم خصوصی نبود

رسیدها ذکر شد.منبع

به گفته نماینده هری و مگان، دلیل خوبی وجود دارد که به نظر می رسد این دو چیز ناسازگار هستند، و به این دلیل است که کل این ایده که خروج سلطنتی به دلیل تمایل به حفظ حریم خصوصی انجام شده است، کاملاً نادرست است.

FWIW، این ادعا به راحتی قابل بررسی است و اگر به بیانیه اصلی هری و مگان در مورد خروج سلطنتی از ژانویه 2020 نگاهی بیاندازید، دقیق است. در اینجا آنچه در آن بیانیه آمده است:

“پس از چندین ماه تأمل و گفتگوهای داخلی، ما تصمیم گرفتیم که امسال تغییری را برای شروع نقش مترقی جدید در این موسسه انجام دهیم. ما قصد داریم به عنوان اعضای ” ارشد” خانواده سلطنتی عقب نشینی کنیم و برای تبدیل شدن به آن تلاش کنیم. از نظر مالی مستقل و در عین حال به حمایت کامل از اعلیحضرت ملکه ادامه می‌دهیم. با تشویق شما، به‌ویژه در چند سال گذشته، ما احساس آمادگی می‌کنیم که این تعدیل را انجام دهیم. اکنون قصد داریم زمان خود را بین بریتانیا و آمریکای شمالی متعادل کنیم و به ادامه راه خود ادامه دهیم. به وظیفه خود در قبال ملکه، کشورهای مشترک المنافع و حامیان خود احترام بگذاریم.

این تعادل جغرافیایی به ما این امکان را می‌دهد که پسرمان را با قدردانی از سنت سلطنتی که در آن متولد شده است بزرگ کنیم و در عین حال فضایی را برای خانواده‌مان فراهم کنیم تا روی فصل بعدی، از جمله راه‌اندازی موسسه خیریه جدیدمان تمرکز کنند. ما مشتاقانه منتظر به اشتراک گذاشتن جزئیات کامل این مرحله هیجان انگیز بعدی در زمان مناسب هستیم، زیرا به همکاری با اعلیحضرت ملکه، شاهزاده ولز، دوک کمبریج و همه طرف های مرتبط ادامه می دهیم. تا آن زمان، لطفا عمیق ترین تشکر ما را برای حمایت مستمر خود بپذیرید.”

اکنون که نمایش آنها در نتفلیکس به طور رسمی شروع به کار کرده است، به نظر می‌رسد شاهزاده هری و مگان مارکل و تیمشان با مشت زدن یا سکوت در مورد حقیقت درباره همه چیزهای رویال اکسیت، کاملاً تمام شده‌اند.

نماینده سارابطه در بیانیه ای توضیح داد: “دوک و دوشس هرگز حریم خصوصی را به عنوان دلیل عقب نشینی ذکر نکرده اند.” سرگرمی امشب. “این روایت تحریف شده قصد داشت این زوج را در دام سکوت بیاندازد. در واقع، بیانیه آنها مبنی بر اعلام تصمیم آنها برای عقب نشینی، هیچ اشاره ای به حریم خصوصی ندارد و تمایل آنها به ادامه نقش و وظایف عمومی را تکرار می کند. هر گونه پیشنهادی در غیر این صورت بیانگر یک نکته کلیدی از این موضوع است. سلسله.”

نمونه موردی: اشلی هنسن، دبیر مطبوعاتی جهانی این زوج، با سخنان رسمی در مورد یکی از طولانی‌ترین شایعات (و منابع انتقاد) در مورد خروج سلطنتی صحبت می‌کند: این ایده که سارابطه‌ها از خود عقب‌نشینی کردند. نقش خانواده‌های سلطنتی که تمام وقت کار می‌کنند، زیرا آنها خواهان حفظ حریم خصوصی بیشتر بودند و به نظر می‌رسد اجازه دادن به گروه مستندساز برای تعقیب آنها و تعریف داستانشان با این هدف در تضاد است.

هانسن بیانیه مشابهی را به آن ارائه کرد نیویورک تایمز اوایل این هفته، گفت: “بیانیه آنها مبنی بر اعلام تصمیم خود برای عقب نشینی، هیچ اشاره ای به حریم خصوصی ندارد و تمایل آنها برای ادامه نقش ها و وظایف عمومی خود را تکرار می کند. هر پیشنهادی در غیر این صورت حاکی از یک نکته کلیدی این مجموعه است. آنها تصمیم می گیرند داستان خود را با شرایط خود به اشتراک بگذارند، و با این حال رسانه‌های تبلوید روایتی کاملاً غیرواقعی ایجاد کرده‌اند که در پوشش مطبوعات و افکار عمومی نفوذ می‌کند.