خانواده سلطنتی در یک شام دولتی از پروتکل سختگیرانه پیروی می کنند – شامل یک قانون 45 سانتی متری

کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام برای یک ضیافت فوق العاده شیک به افتخار رئیس جمهور آفریقای جنوبی سیریل رامافوزا به بقیه اعضای خانواده سلطنتی پیوستند – اولین شام دولتی که توسط خانواده سلطنتی در چندین سال برگزار شد. و اولین دوره سلطنت شاه چارلز بنابراین بله، این یک معامله بزرگ بود و خانواده سلطنتی تمام توقف ها را کنار کشیدند.

اوه، و شاه چارلز و ملکه کامیلا شخصاً میز را قبل از پوشیدن لباس شام بررسی کردند.

استخرگتی ایماژ

و این صادقانه فقط یکی از قوانین بسیار خاص برای این شام مهم است – که، btw، برنامه ریزی آن بیش از یک سال طول کشید. جزئیات دیگر؟ مهمانان روی میزی «نعل اسبی» در سالن رقص کاخ باکینگهام نشسته بودند که با کارد و چنگال نقره ای متعلق به شاه جورج چهارم چیده شده بود. در همین حال، همه شرکت کنندگان هر کدام شش لیوان (برای آب، شراب قرمز، شراب سفید، شامپاین، بندری و شراب دسر) خوردند و همه با قرقاول ویندزور پر شده و بریل کبابی با قارچ وحشی شام خوردند. میپرسی دسر؟ یک شیرینی زیبا با الگوبرداری از گل ملی زیبای آفریقای جنوبی، پروتئا.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

این محتوا از توییتر وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

به هر حال وقت آن است که بنشینیم 45 2 سانت دور از خانواده ام در روز شکرگزاری.منبع

خانواده سلطنتی علاوه بر همه افرادی که با درخشان‌ترین تاج‌ها و ارسی‌هایشان در این مراسم حاضر می‌شدند، در طول شام از پروتکل سخت‌گیرانه‌ای پیروی کردند. مطابق با اکسپرس، این شامل نشستن همه بود دقیقا 45 سانتی متر از هم فاصله دارند.

رئیس جمهوری آفریقای جنوبی از روز اول پادشاهی متحده بازدید می کند