خانه هوشمند خانه هوشمند پاردیک

استفاده از تجهیزات هوشمند، به شما کمک می کند تا به کیفیت مطلوب در مورد استخر رویایی خود برسید و از استفاده آن لذت ببرید. خانه‌ای با قابلیت‌های هوشمند می‌تواند با قیمت بسیار بالاتری نسبت به خانه‌های معمولی فروش برود. طبق گزارش‌ انجمن معاملات ملکی آمریکا، خریداران حاضرند هزینه‌ی بیشتری برای خانه‌ای با قابلیت‌هایی مانند سیستم امنیت هوشمند، کنترل دما، لوازم خانگی و سرگرمی بپردازند.

به طور کلی خانه هوشمند امکاناتی دارد که این امکانات مزایایی را برای کاربران فراهم کرده است؛ در ادامه به برخی از این مزایا می‌پردازیم. پیاده سازی سیستم اسمارت هوم یک فرایند تخصصی است که صرفا یک تیم با تجربه می‌تواند آن را اجرایی کند؛ در نتیجه توصیه می‌شود قبل از هر اقدامی تحقیقات لازم را انجام دهید تا ضمن یافتن بهترین شرکت اسمارت هوم با کیفیت‌ترین خدمات را دریافت کنید. امکانات خانه‌های هوشمند آیریک از یک خانه معمولی به مراتب بیشتر و پیشرفته‌‌تر است.

سیستم های هوشمند سازی ساختمان تنوع فراوانی دارند و برای ساختمان با هر نوع کاربری، سال ساخت، انتظارات کارفرما از سیستم هوشمند و بودجه مورد نظر متفاوت خواهند بود. اگر می‌خواهید از خانه‌ی خود با جدیدترین تکنولوژی‌ها محافظت کنید، می‌توانید دوربین، قفل‌های هوشمند، حسگرهای حرکتی، سنسور، آژیر، زنگ در ویدئویی و غیره را تهیه کرده و سپس همه‌ی آنها را با یک برنامه‌ی کنترل یا مرکز هوشمند، کنترل کنید. راه‌اندازی یک سیستم امنیتی هوشمند برای شما و خانواده‌تان حس امنیت، آرامش و آسودگی خاطر فراهم می‌کند و این چیزی فراتر از یک احساس است.

  • خانـه‏ هوشمند در واقع خانه ه‏ایی است که سال‏ها پیش در فیلم‏ های علمی- تخیلی دیده می‏ شد؛ خانه ه‏‏ایی که صاحبش با فشار دادن یک دکمه چند کار همزمان در آن انجام می‏داد؛ حتی اگر در خانه حضور نداشت.
  • در نتیجه در بازه‌های قیمتی متفاوت می‌توانید این تجهیزات را خریداری کنید.
  • اگر وقت نمی کنید که گجت ها و ابزار خانه تان را هر لحظه کنترل کنید؛ می توانید زمانبندی سناریوها و برنامه های روزانه را در اپلیکیشن خانه هوشمند خود انجام دهید تا کارها به صورت خودکار پیش بروند.
  • لامپ ها خاموش و یا نورشان کمتر شود، پرده سفید نمایش پایین آمده جهت ارائه آماده شود.

یک نرم افزار کاملا کاربرپسند و آسان برای استفاده تمام اعضای خانواده که بر روی موبایل و یا تبلت خود نصب نموده و به تمام المان های هوشمند منزل ( خانه هوشمند ) و یا دفتر کار خود دسترسی پیدا می کنید. برند Akuvox (آکووکس) کشور چین تولید کننده اینترکام هوشمند، مانیتور داخلی هوشمند، تلفن های هوشمند بر بستر IP و … هدف از تولیدات این شرکت استفاده از فناوری بروز برای بهبود زندگی مردم در ارتباطات، امنیت و راحتی بیشتر می باشد.

امنیت و حریم شخصی

با این کار کاربر براحتی و بدون نیاز به ریموت کنترل دستگاه مربوطه میتواند از طریق تلفن همراه یا تبلت خود آنرا کنترل کند. هوشمند سازی ساختمان در حال حاضر عضو پردیس ICT پارک علم و فناوری خراسان رضوی است. همچنین از سری مزایای خانه هوشمند آیریک می‌توان به 10 سال خدمات پس‌ از‌ فروش و اعطای گارانتی 2 ساله برای مشتریان و مصرف کنندگان گرامی اشاره کرد.

امنیت KNX در هوشمند سازی ساختمان

کلیه وسایل خانه هوشمند آسانه از طریق کانال های کد شده و بر اساس پروتکل های امنیتی ارتباط بر قرار میکنند و تمام موارد امنیتی برای وسایل و نرم افزارها رعایت شده است. نه تنها هزینه های ساخت ساختمان بلکه هزینه های جاری نگهداری ساختمان در سرمایه گذاری مسکن عامل شایان شرکت خانه هوشمند آکو اهمیتی است. به عنوان مثال هر چقدر تکنولوژی بکار رفته در ساختمان انعطاف پذیرتر باید و به تغییرات در ساختمان و نوآوری تکنولوژی بهتر پاسخ دهد ارزش افزوده بیشتری را برای مالکان ساختمان به ارمغان خواهد آورد. در حال حاضر با توجه به کمبود منابع انرژی در جهان، لزوم مدیریت و کنترل ساختمان به نحوی که انرژی کمتر و بهینه تر مصرف شود در ساختمان ها مشهود است و این امر با ارائه راهکارهای هوشمند کنترل ساختمان امکان پذیر است.

خانه هوشمند خانه هوشمند پاردیک