خانه های کیت میدلتون و شاهزاده ویلیام: یک شکست کامل

همین است، اما منتظر به‌روزرسانی‌های مرتبط‌تر املاک سلطنتی باشید!منبع

کریس رادبرن – تصاویر PAگتی ایماژ

این خانه از اثاثیه خانه سلطنتی ساخته شده است، خانه دیگری در املاک ویندزور که در آن شاهزاده اندرو سلطنتی بی آبرو زندگی می کند (نه متشکرم!). همچنین دارای دلفین های تزیینی طلاکاری شده از یک قایق بادبانی قدیمی است.

قلعه ویندزور

کودکان نیازمند بی‌بی‌سی و کمک‌های طنز «شب بزرگ در»

اینجا “محل اقامت رسمی ویلیام و کیت” است، که به محلی که آنها تمام کارهای سلطنتی خود را در آن انجام می دهند. و برای مدتی، این جایی است که آنها تمام وقت با بچه های خود زندگی می کردند! در حالی که خانه آنها از نظر فنی یک “آپارتمان” در کاخ کنزینگتون است، اما در واقع بیشتر یک عمارت است.

شاهزاده چارلز 1994

یک منبع خاطرنشان کرد: «آنها وقتی نوبت به تصمیم گیری در مورد اتفاقی که برای تمام املاک سلطنتی می‌رسد از صفر شروع نمی‌کنند، زیرا در طول سال‌ها گفتگوهای زیادی در مورد آن وجود داشته است، اما وقتی پویایی خانواده در نظر گرفته شود، همه چیز می‌تواند تغییر کند. در حال حاضر می خواهند تا حد امکان در زندگی فرزندانشان اختلال ایجاد کنند. آن‌ها در حال حاضر در ویندزور بسیار خوشحال هستند و تا حدود یک دهه آینده، همه چیز تقریباً بر اساس آنچه برای کودکان مناسب است دیکته خواهد شد.»

تام نه غار

دوک و دوشس کمبریج

کلبه آدلاید

ما همچنین به لطف زوم های ویل و کیت در اواسط همه گیر، داخل خانه را دیده ایم. اینجا اتاق نشیمن آنهاست:

آنمر هال در واقع در املاک ساندرینگهام در نورفولک قرار دارد، جایی که خانواده سلطنتی تعطیلات خود را در آنجا می گذرانند. و بزرگ است. این خانه دو طبقه گرجستانی در قرن هجدهم ساخته شد و قبل از اینکه دوست شاه چارلز، هیو ون کوتسم شروع به استفاده از آن کند، خانه روستایی دوک و دوشس کنت بوده است. قبل از نقل مکان کیت و ویل، تالار 1.5 میلیون پوند بازسازی شد، از جمله یک آشپزخانه کاملاً جدید. این زوج اوج بیماری همه گیر COVID-19 را در آنجا گذراندند، و جلوی ساختمان جایی است که این عکس گرفته شده است:

آنمر هال نورفولک

ظاهراً دارای 20 اتاق، چهار طبقه، یک باغ دیواری خصوصی، چندین «اتاق پذیرایی» و «اتاق نشیمن»، ناوگانی از اتاق خواب کارکنان، یک سالن ورزشی، یک آسانسور و یک باغ دیواری است. در اینجا نگاهی اجمالی به داخل خانه از زمان بازدید اوباماها را مشاهده می کنید:

Tam-Na-Ghar خانه ویلیام و کیت در ملک Balmoral است (تصویری از این یکی نیز وجود ندارد) که توسط مادربزرگش ملکه مادر در سال 2002 به ویلیام هدیه داده شد. بیان، این خانه در نزدیکی خانه Balmoral پادشاه چارلز، Birkhall واقع شده است و دارای سه اتاق خواب است.

هایگرو

خانه روستایی کیت و ویلیام در واقع یک سالن (معروف به یک عمارت غول پیکر) که توسط ملکه به عنوان هدیه عروسی به آنها هدیه داده شد. چون واقعا چه کسی برای عروسی خود تالار نگرفته است؟ هدیه معمولی!

در حالی که کیت و ویلیام اینطور نیستند از نظر فنی در قلعه ویندزور زندگی کنید، این همان چیزی است که در کارت ها وجود دارد. را ایمیل روزانه اکنون گزارش می دهد که چارلز پادشاه است، “یک انگیزه رادیکال برای بازسازی املاک وسیع سلطنتی” وجود دارد که شامل “انتقال دوک و دوشس کمبریج به قلعه ویندزور” است. با این حال، با توجه به تلگرافویل و کیت «به درباریان نشان داده‌اند که می‌خواهند به فرزندانشان فرصتی بدهند تا در مدرسه مستقر شوند و تا زمانی که ممکن است از هر گونه آشفتگی بیشتری اجتناب کنند.»

بنابراین، چرا ویلیام و کیت هنوز در آپارتمان 1A به صورت تمام وقت زندگی نمی کنند؟ اساساً آنها می خواستند فرزندانشان تربیت عادی تری داشته باشند. یک منبع گفت: “این تصمیمی است که دو والدین گرفته اند تا “عادی ترین” شروع ممکن را به فرزندانشان بدهند آینه. آنها می‌خواستند به جورج، شارلوت و لوئیس آزادی بیشتری نسبت به زندگی در مرکز لندن بدهند. این تصمیمی است که توسط بچه‌ها هدایت می‌شود.»

سالن آنمر

کریس جکسونگتی ایماژ

کمبریج ها

کلبه آدلاید خانه کاملاً جدید ویل و کیت در املاک ویندزور است (ببخشید، عکسی وجود ندارد!)، که آنها به معنای واقعی کلمه به آن نقل مکان کردند. این خانه تاریخچه زیادی دارد، منظورم این است که گروه “عاشق” پرنسس مارگارت، کاپیتان پیتر تاونسند از سال 1944 تا 1952 در آن زندگی می کرد، در حالی که او با پادشاه جورج ششم تماس می گرفت.

نمایی کلی از کاخ کنزینگتون

Mirrorpixگتی ایماژ

استخر WPAگتی ایماژ

اکنون که شاه چارلز سوم پادشاه جدید بریتانیا است، شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون دارایی بیشتری نسبت به آنچه که می دانند باید با آن ها انجام دهند، دارند. به معنای واقعی کلمه، آنها حتی آخرین مورد خود را نمی خواهند. شاهزاده و پرنسس ولز در بالای عمارتی که به صورت یک آپارتمان در لندن، یک خانه روستایی، یک خانه روستایی دیگر، و یک “کلبه” که به گمان من بیشتر شبیه یک خانه غول پیکر است، در لندن ظاهر شده است، اکنون خود یک قلعه دارند. وقتشه که فضول بشی و بری داخل!

کاخ کنزینگتون: آپارتمان 1A

مکس مامبی/نیلیگتی ایماژ

جشن‌های ۷۵ روزه در بریتانیا در بحبوحه قرنطینه کرونا برگزار می‌شود

اوباما در کاخ کنزینگتون شام می خورند

بنابراین، هایگرو از نظر فنی خانه روستایی پادشاه چارلز است، اما متعلق به دوک نشین کورنوال است و شاهزاده ویلیام رسماً عنوان دوک کورنوال را از پدرش به ارث برده است. یعنی هایگرو از نظر فنی متعلق به اوست و چارلز باید سالانه 700000 پوند اجاره به او بدهد، lol.

امداد طنزگتی ایماژ