حضور مشترک شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام تلاش می کند

از زمان مرگ ملکه الیزابت در 8 سپتامبر، شاهزاده هری و شاهزاده ویلیام به طور علنی با هم ظاهر می شوند – که همانطور که هر کسی که درام خصومت خانواده سلطنتی را دنبال می کند می داند، یک چیز بزرگ است. از زمانی که هری و همسرش مگان مارکل در اوایل سال 2020 از نقش خود به عنوان اعضای خانواده سلطنتی کناره‌گیری کردند، برادران به ندرت با هم دیده شده‌اند (اگر به آن نیاز دارید، در اینجا یک تفکیک بسیار دقیق از شکاف سلطنتی گزارش شده هری و ویل آورده شده است).

منبعی که با ویل و هری دوست است به بریتانیا گفت: «ظاهر مشترک نیاز به تلاش دارد ساندی تایمز. این درک وجود داشت که “ما باید همبستگی نشان دهیم” نه فقط “ما باید این کار را انجام دهیم زیرا این وظیفه ماست.” اما من فکر نمی‌کنم که خیلی فراتر از این باشد. لحظات ناخوشایندی در این هفته وجود داشته است. من قطعاً حس نزدیک‌تر شدن معنادار عمیق‌تر یا این احساس را ندارم که همین است: همه چیز اصلاح خواهد شد.»

در حالی که طرفداران سلطنتی امیدوار بودند که گرد هم آمدن برای سوگواری درگذشت مادربزرگشان به ویل و هری کمک کند تا رابطه شکسته خود را ترمیم کنند، جزئیات جدید از خودی های سلطنتی نشان می دهد که این *دقیقا* چیزی نیست که اتفاق می افتد.

بر اساس یکشنبه به وقتس، ویل و هری پاتوق‌های محدودی را در خلوت داشته‌اند و در حالی که طبق گزارش‌ها این هفته هر دو در یک شام در کاخ باکینگهام بودند، «مطمئن است که هیچ فنجان چای در خانه‌های همسایه‌شان ویندزور نوشیده نشده است و خطوط ارتباطی عمدتاً برقرار بوده است. از طریق دستیارانشان».

بنابراین، حداقل آن وجود دارد؟ ¯\_(ツ)_/¯منبع

FWIW، ساندی تایمز همچنین گزارش داد که برادران جدا شده در روز پنجشنبه (که اتفاقاً تولد 38 سالگی هری بود) در واقع لحظه‌ای بداهه با هم داشتند، زمانی که در اتومبیل‌های خود در جهت مخالف رانندگی می‌کردند. بر اساس این گزارش، “برادران با ماشین از کنار یکدیگر رد شدند، اما سپس توقف کردند، عقب رفتند، شیشه های خود را شکستند و مدتی با هم گپ زدند.”