جیکوب توضیح می دهد که چرا جیل او را پس از «لیسانس در بهشت» رها کرد


وقت آن است که RIP (دوباره) به رابطه جیکوب راپینی و جیل چین بگوییم.

اگر به یک تازه‌سازی سریع نیاز دارید، جیکوب و جیل سفری پرفراز و نشیب را در این سفر داشتند لیسانس در بهشت ساحل (یک پسر کلاسیک با دختر ملاقات می کند، دختر توسط تهیه کنندگان به طور موقت از ساحل اخراج می شود، در همین حین پسر با دختر دیگری آشنا می شود، دختر به ساحل برمی گردد، پسر از داستان دختر جدا می شود)، اما تصمیم گرفتند به عشق خود عشق بورزند. شانس دوم بعد از فصل ردوکس عشق جیکوب و جیل پس از آشتی به یاد ماندنی آنها در طول نمایش دوباره شروع شد، زمانی که او به معنای واقعی کلمه او را از پاهایش درآورد:

این محتوا از YouTube وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

افسوس که جیکوب و جیل 2.0 خیلی دوام نیاوردند. مطابق با عزب گورو اسپویلر واقعیت استیو، بهشت نمایش دوباره اتحاد در 4 نوامبر ضبط شده و تا پایان ماه، جیل رسما تایید کرده بود که او و جیکوب (دوباره) تمام شده اند.

این آخر هفته، جیکوب در اینستاگرام به اشتراک گذاشت تا یک پست طولانی و لعنتی در مورد اینکه چه اشتباهی رخ داده است (که به نظر می رسد تقریباً همه چیز باشد) او به طور خاص اشتباه کرد).

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

او در توضیح یک گالری از عکس‌های سیاه و سفید بداخلاق که شامل عکسی شاد از او و جیل بود که بین چند عکس از او متفکر و تنها به نظر می‌رسید، نوشت: «تو در زمان اشتباه، فرد مناسبی بودی». “شما 100% دادید در حالی که من 80 دادم. شما مرا تحت فشار گذاشتید که به دنبال کار با کیفیت باشم، برنامه ام را تغییر دهم و به جای روابط توخالی، روی خانواده ام تمرکز کنم. در حالی که من کمبود داشتم، درخواست ارتباط بهتر کردید. وقتی من این کار را نکردم، شما ظاهر شدید. اعتماد از دست رفت.”

FWIW، جیل همچنین این جدایی را به عنوان الف) تصمیم خود و ب) مسئله عدم رعایت استانداردهای اولیه روابط توصیف کرد.

جیل گفت: “من به معنای واقعی کلمه چاره دیگری نداشتم. باید بهترین کار را برای خودم انجام می دادم.” سرگرمی امشب از پایان (دوم) تلاش دوم او و یعقوب برای زوج شدن. “فقط یک خط و معیاری وجود دارد که شما برای خود دارید که نمی توانید به مردم اجازه عبور از آنها را بدهید.”

حداقل جیکوب و جیل همیشه توافق کامل و کامل خود را در مورد اینکه چه اشتباهی در رابطه آنها رخ داده است و اینکه چگونه جدایی آنها همه (/حداقل تقریباً همه) تقصیر او است، دارند. ¯\_(ツ)_/¯

منبع