جیکوب الوردی با الویس پریسلی در عکسی جدید از مجموعه پریسیلا رفت — به عکس ها مراجعه کنید

الویس در سال 1959 با همسر سابقش پریسیلا ملاقات کرد، زمانی که او تنها 14 سال داشت و او 24 سال داشت. کاپولا اخیراً گفته است که همان بازیگر نقش پریسیلا را در آن مراحل مختلف زندگی اش داشته باشد، و من فکر می کنم کیلی می تواند این کار را انجام دهد. ووگ. او بازیگر قدرتمندی است و همچنین بسیار جوان به نظر می رسد.

در حالی که این اولین نگاه به جیکوب الوردی در نقش الویس است پریسیلا، این اولین بار نیست که او خواننده “Hound Dog” را کانالیزه می کند. در سال 2020، الوردی و دوست دختر سابقش کایا گربر با پوشیدن لباس الویس و پریسیلا برای هالووین به اینستاگرام رسمی رفتند. در عکس هایی که در اینجا قابل مشاهده است، الوردی و گربر ظاهری از عروسی این زوج راک اند رول در سال 1967 در لاس وگاس خلق کردند.

در ماه سپتامبر اعلام شد که رضایت ستاره جیکوب الوردی بازیگر بعدی خواهد بود که در کفش های جیر آبی الویس پا می گذارد پریسیلا، فیلم بیوگرافی آینده بر اساس خاطرات پریسیلا پریسلی در سال 1985، الویس و من. این فیلم A24 به کارگردانی سوفیا کاپولا نیز به ایفای نقش پرداخته است مادیان ایست تاونکیلی اسپانی است و داستان زندگی پریسیلا را از 15 تا 27 سالگی روایت خواهد کرد.

در یک عکس جدید از مجموعه فیلم تورنتو، الوردی را می‌توان با کت بلیزر سفید با تزئینات مشکی و امضای پامپادور تاج‌نشین دید. در شش فوت پنج، الوردی عملاً بر فراز اسپانی که یک ست دو تکه خال‌خالی آبی و سفید با عینک‌های آفتابی چشم گربه‌ای پوشیده است و موهایش به آسمان کشیده شده، می‌رود.

تصویر مستقیم

واقعیت جالب: فقط چند ماه پس از جدایی گربر و الوردی در نوامبر سال 2021، این مدل اولین زوج خود را روی فرش قرمز با هم بازی کرد. الویس ستاره آستین باتلر در مت گالا 2022…. فقط زمان نشان خواهد داد که آیا الوردی به اندازه باتلر که لهجه الویس را مدت ها پس از فیلمبرداری حفظ کرده بود، عمیقاً وارد نقش می شود یا خیر. حداقل ما می دانیم که او به این قسمت نگاه می کند.
منبع

برو کنار، آستین باتلر. یک الویس جدید در شهر وجود دارد.