جیجی و بلا حدید با قفل‌های بلوند عسلی در آسپن دوقلوی می‌کنند – به عکس‌ها مراجعه کنید


تا آنجا که خواهران، هرگز فکر نمی‌کردم جیجی و بلا حدید به‌خصوص دوقلو به نظر می‌رسند، اما حالا که هر دو رنگ موی بلوند عسلی یکسانی دارند، تشخیص این دو زیبا از هم سخت‌تر می‌شود. موهای بلا که زمانی مشکی بود، اکنون کمی تیره‌تر از بلوند گرم خواهرش است، و آخرین پست‌های IG آن‌ها با هم باعث می‌شود که من دوتایی ببینم.

بلا در اواخر دسامبر از پارچ های طلایی جدید خود در اینستاگرام رونمایی کرد. تقریباً در همان زمان، خواهران هرکدام تصاویری از افتتاح فروشگاه Gigi’s Guest in Residence در آسپن منتشر کردند که ثابت می کند آنها باید بیشتر از آنچه من تصور می کردم مواد ژنتیکی را به اشتراک بگذارند.

در عکس‌ها، این جفت با ست کردن تاپ‌های خنثی خاموش با کت‌ها و دستکش‌های چرمی، با زیبایی‌شناسی همخوانی داشت. در حالی که بلا موهای بلوند تازه‌اش را پایین انداخته بود و جیجی موهایش را به داخل نان می‌کشید، هر دو خواهر آرایش‌های ملایم با رنگ‌های صورتی مایل به برهنه روی چشم‌ها و لب‌ها را با یک لمس ریمل انتخاب کردند. (برای اسلاید دو انگشت خود را بکشید.)

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

بلا حدید در توضیح پست خود نوشت: “من به خواهرم @gigihadid خیلی افتخار می کنم که فروشگاه جدید @guestinresidence خود را در آسپن باز کرده است.” خیلی جیجی!!!” جیجی حدید در پست خود از این رویداد نوشت: “از همه دوستانم که برای یک تعطیلات آخر هفته جشن در سراشیبی پیوستند سپاسگزارم.”

محتوای اینستاگرام

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

منبع