جیجی حدید و لئوناردو دی کاپریو چه احساسی نسبت به یکدیگر در میان گزارش های قرار ملاقات دارند

این منبع افزود: «او می‌گوید که واقعاً احساس می‌کند آماده است جورج کلونی را انجام دهد و با فرد مناسب ملاقات کند – حالا احساس می‌کند می‌تواند.» او به دوستانش گفته است که واقعاً از این که او فقط با زنان زیر 25 سال ملاقات می کند متنفر است – این باعث ناراحتی او می شود – جیجی 27 ساله با یک فرزند است. قطعا شیمی وجود دارد، آنها یکدیگر را می ستایند، اما او هنوز قصد ندارد رابطه آنها را عمومی کند.

گفته می شود، حدید به طور جدی به اندازه دی کاپریو از نظر پتانسیل طولانی مدت این رابطه فروخته نمی شود. همانطور که یک منبع نزدیک به حدید به E! در 13 سپتامبر، او را خیلی راحت تر می بیند. هیچکدام از آنها رابطه نمی خواهند [at the moment]این منبع گفت. جیجی و لئو چندین بار با هم قرار گرفته‌اند و با هم درگیر هستند. جیجی فکر می‌کند که او واقعاً مرد باحالی است. اکثر پاتوق های آنها از حضور در محافل اجتماعی مشابه در مهمانی های مختلف ناشی شده است.منبع

یک منبع نزدیک به دی کاپریو به E! این بازیگر 47 ساله علاقه زیادی به مدل 27 ساله دارد، حتی از جدایی نسبتاً تازه از دوست دختر چهار ساله خود، کامیلا مورونه، که دو ماه قبل از اینکه جدایی آنها در پایان گزارش شود، 25 ساله شد. مرداد.

یک منبع گفت: «لئو به دوستانش گفته است که نمی‌خواهد او و جیجی یک تماشاچی باشند، آنها در تمام مدتی که یکدیگر را می‌دیدند بسیار مخفیانه رفتار می‌کردند. او می‌خواهد آهسته پیش برود. هر دوی آنها دارای مشخصات بالایی هستند و نمی خواهند به او فشار بیاورند. آنها از زمان کاپری که در یک قایق تفریحی با هم به تنهایی بودند با هم قرار می گذارند.

این منبع افزود: «او می‌دانست که می‌خواهد با کسی ملاقات کند که دیدگاه‌های مشابهی درباره زندگی دارد.

این منبع گفت: “لئو از دوستان مشترک در مورد جیجی سوال کرده است و می خواهد با او آشنا شود.” آنها چندین بار با هم رفتند و او علاقه مند است.» این منبع اضافه کرد که او و حدید «انحصاری» نیستند، با این منبع افزود که حدید واقعاً اهمیتی نمی‌دهد که در این مرحله عمیقاً با دی کاپریو درگیر باشد.

منبعی این احساس را تکرار کرد مردم این هفته: “او واقعا دوست دارد که او زندگی مشترک خود را داشته باشد.” او یک بچه دارد و بالغ است. او می‌خواهد با کسی باشد که مانند او ایده‌های خوب و دیدگاه‌های سیاسی دارد.»

یک منبع گفت در حالی که حدید یک داستان عاشقانه جدی با دی کاپریو را متصور نیست خورشید که او کاملاً مخالف این نیست که حدید یکی باشد – و او به آرامی همه چیز را با او می برد تا به آن آینده فرصت بدهد.

این منبع گفت: «جیجی با آن سرگرم می شود. “او به هیچ چیز جدی علاقه ای ندارد.” حدید آخرین بار به صورت علنی با زین مالک، دوست پسر سابقش و پدر دختر دو ساله اش خای قرار گرفت. این دو حدود یک سال پیش در پی اختلاف ادعایی مالک با مادرش یولاندا حدید، از هم جدا شدند. آنها شش سال قبل از جدایی نهایی با هم قرار گذاشتند.

حداقل بر اساس آنچه که منابع به E! و خورشید.