جیجی حدید رژ لب خاکستری می پوشید و در واقع آن را خوب جلوه می داد — عکس ها را ببینید

این داستان در ابتدا ظاهر شد جذابیت.

منبع

همچنین رنگ موی بلوند برجسته و آرایش موی براق و براق، لورا پولکو را فراموش نکنیم تا جواهرات روی گوش و بینی حدید را نمایان کند. بخش مورد علاقه من حلقه سپتوم است که با لباس تام براون با طرح تارتان که توسط میمی کاتترل طراحی شده است، جفت شده است – این یک گرانج کامل است. من صادقانه وسوسه شده ام که لیست پخش پاپ-راک جایگزین خود را منتشر کنم.

گتی ایماژ

مسلما نه همه از ما می خواهیم راهروهای آرایش را بمباران کنیم و به دنبال هر رنگ رژ لب خاکستری دودی یا طوفانی در جیجی حدید باشیم. با این حال، ما می توان از آنچه کار می کند قدردانی کنید و کسانی که الهام گرفته شده اند را تشویق کنید تا جاده ای را که کمتر سفر کرده اند سفر کنند. همه به نام زیبایی

آیا سلبریتی‌هایی را می‌شناسید که وقتی نوبت به ترندهای زیبایی می‌رسد، کارهای غیرقابل تصوری را انجام می‌دهند؟ جیجی حدید این هفته برای ما یک مستر کلاس برگزار کرد، با کمی عجیب و غریب و قطعاً جسورانه برای یک لحظه زیبایی اخیر در فرش قرمز. حدید برای جوایز مد CFDA 2022 در 7 نوامبر فرش را با یک رژ لب خاکستری سرد و غیر متعارف تزئین کرد. ظاهر زیبایی او پس از یک سال زیبایی تجربی ظاهر می شود، مانند آرایش های عجیب و غریب گربه دوجا از هفته مد پاریس (او هنوز هم ما را متعجب می کند که چگونه پیراهن او با آن همه طلا سفید مانده است) و ما مطمئناً نمی توانیم خواهران حدید را کنار بگذاریم. ابروهای خود را برای بازی در همان باند فرودگاه سفید کردند.

من اولین کسی خواهم بود که اعتراف می‌کنم که در نگاه اول دوبار برداشته‌ام. نه، این انتخاب معمولی شما در مورد رنگ رژ لب نیست، اما هنرمندان آرایش پاتریک تا و آکینا شیمیزو توانستند این آرایش صورت خاموش و در عین حال تازه را در حدید انجام دهند. مرا در حال زوم کردن روی آن لب هایی که به ظاهر مات و در عین حال براق هستند، بگیرید. مطمئناً ما تنها کسانی نیستیم که امیدواریم به زودی جزئیات مربوط به چه برند زیبایی خاص این رژ لب ساخته شده است، حذف شود. با این وجود، این پالت رنگی کاملا آمریکایی به طرز دیوانه‌واری منسجم است.