جیجی حدید تمایلی به تعقیب لئوناردو دی کاپریو ندارد

در پاییز امسال، جیجی حدید و لئوناردو دی کاپریو به طور اتفاقی با هم قرار می گرفتند، اما شایعات اخیر در مورد اینکه این بازیگر مدل دیگری را دنبال می کند، منتشر شده است. ظاهرا حدید با آن خوب است.

این مدل 27 ساله، دخترش خای را با سابق خود، زین مالک، که در سپتامبر 2021 از او جدا شد، به اشتراک می گذارد.

منبع توضیح داد که آنها “بیشتر با گروه ها و چند بار به صورت انفرادی معاشرت می کردند”، که به نظر می رسد سبک این بازیگر 48 ساله است. او و دوست دختر چهار ساله‌اش، کامیلا مورونه، در آگوست سال جاری از یکدیگر جدا شدند.منبع

حدید و دی کاپریو اخیراً در اواسط نوامبر با هم دیده شدند، ظاهراً در یک قرار شام در Cipriani در نیویورک با سرمایه‌دار ریسک‌پذیر Vivi Nevo. منبع دیگری در آن زمان گفت که آنها فقط “با یکدیگر آشنا می شوند” و “آهسته پیش می روند.”

این منبع افزود: اولویت جیجی دخترش است.

دی کاپریو کمی سفر می کند، زیرا به تازگی در میامی، سپس لس آنجلس بوده است و اکنون احتمالاً برای سال جدید به سنت بارتز می رود. در همین حال، حدید در آسپن بوده است تا افتتاح فروشگاه جدید خود را برای برند ترمه اش، Guest In Residence، تبلیغ کند. او و خواهرش بلا حدید در حال لذت بردن از سراشیبی و گرفتن عکس از شب افتتاحیه فروشگاه بودند.

یک منبع گفت صفحه ششم حدید و دی کاپریو “یکدیگر را خیلی دوست دارند، اما هیچکدام در حال حاضر چیز جدی نمی خواهند.”

این خودی توضیح داد: «جیجی انرژی لازم برای دویدن به دنبال دی کاپریو را ندارد. “روتین او برای او بیش از حد است.”

دی کاپریو هفته گذشته در هالیوود غربی با مدل 23 ساله ویکتوریا لاماس در حال ترک کلوپ خیابان هات برد دیده شد. اما یک منبع می گوید که آنها فقط بخشی از یک گروه بزرگ بودند و زمانی که با یک ماشین با هم رفتند، افراد دیگری نیز آنها را همراهی کردند.