جو آلوین دوست پسر تیلور سوئیفت نگاهی ظریف و زیرکانه به زندگی مشترکشان داشت.

اینستاگرام

این محتوا از اینستاگرام وارد شده است. ممکن است بتوانید همان محتوا را در قالب دیگری پیدا کنید، یا ممکن است بتوانید اطلاعات بیشتری را در وب سایت آنها بیابید.

زمانی که داشتم نگاه می‌کردم، با عبارت Lavender Haze مواجه شدم مردان دیوانه و من آن را جست‌وجو کردم زیرا فکر می‌کردم جالب به نظر می‌رسد.» او گفت. به نظر می رسد که این یک عبارت رایج بود که در دهه 50 استفاده می شد، جایی که آنها فقط عاشق بودن را توصیف می کردند. مثلاً، اگر در «مه اسطوخودوس» بودید، به این معنی بود که در آن درخشش عشق فراگیر قرار داشتید، و من فکر می‌کردم که واقعاً زیبا بود.»

جو الوین بنجامین

او در پایان گفت: «ما مجبور بودیم از شایعات عجیب و غریب، چیزهای تبلیغاتی طفره برویم، و فقط آن را نادیده می گیریم. “این آهنگ به نوعی در مورد عمل نادیده گرفتن آن چیزها برای محافظت از چیزهای واقعی است.”

منبع

بقیه داستان‌های او مربوط به زمان‌ها و صحنه‌های مختلف است، به‌ویژه در صحنه فیلمبرداری، بنابراین مشخص نیست که آیا این عکس در تعطیلات آخر هفته شکرگزاری گرفته شده است یا صرفاً بازگشتی به زمان سخت دیگری است. این زوج از سال 2016 با هم بودند و حداقل شواهدی از رابطه خود در فضای مجازی یا عکس های پاپاراتزی به جا گذاشتند. سوئیفت به خاطر آهنگ هایش در مورد روابط گذشته شناخته شده است، اما او فقط به ارتباط او و آلوین اشاره می کند. او در آلبوم‌های اخیر با او آهنگ‌هایی نوشت folkmore و همیشه، با نام مستعار ویلیام بووری که در طول قرنطینه همه گیر با هم روی آن کار کردند.

اما سوئیفت مستقیماً گفت که آهنگ جدیدش در حال اجراست نیمه شب ها با عنوان “مرگ اسطوخودوس”، به طور مستقیم در مورد آلوین و نگاه عمومی چهره های عاشقانه آنها است.

سوئیفت ادامه داد: «حدس می‌زنم از نظر تئوری، وقتی در مه اسطوخودوس هستید، هر کاری می‌کنید تا آنجا بمانید و اجازه ندهید مردم شما را از آن ابر پایین بیاورند. فکر می‌کنم بسیاری از مردم اکنون باید با این موضوع دست و پنجه نرم کنند، نه فقط «شخصیت‌های عمومی»، زیرا ما در عصر رسانه‌های اجتماعی زندگی می‌کنیم. اگر دنیا بفهمد که شما عاشق کسی هستید، آن را در نظر خواهند گرفت.»

تیلور سوئیفت و جو آلوین رابطه خود را بسیار خصوصی نگه می دارند، اما آنها گاهی اوقات نگاهی اجمالی به زندگی خانگی خود می دهند. روز جمعه، 25 نوامبر، آلوین عکسی را در استوری اینستاگرام خود به اشتراک گذاشت که شبیه مچ پایش است و یک گربه زن سبک و جلف سیاه و سفید که در کنار آن نشسته است. طبق گزارش ها، این گربه متعلق به تیلور سویفت است و نام او بنجامین است.