جولی اندروز «شک و تردید زیادی دارد» او دوباره نقش خود را در «خاطرات شاهزاده 3» بازی خواهد کرد — ویدیو را تماشا کنید

خبر بد از جنویا جولی اندروز می گوید بعید است برای قسمت سوم این فیلم بازگردد خاطرات شاهزاده خانم حق امتیاز.

اندروز گفت: “من فکر می کنم ما می دانیم که احتمالاً ممکن نیست.” دسترسی به هالیوود در مصاحبه ای که در ماه دسامبر به اشتراک گذاشته شد. «در مدت کوتاهی در مورد آن صحبت شد [the second sequel] بیرون آمد، اما حالا چند سال از آن زمان می گذرد؟ و من خیلی بزرگتر هستم و آنی، شاهزاده خانم یا ملکه، خیلی بزرگتر است. و من مطمئن نیستم که کجا شناور باشد یا کجا فرار کند.”

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

هاتاوی سال ها امیدوار بود که به جنویا بازگردد. او در حین حضور در فیلم گفت: «فیلمنامه ای برای فیلم سوم وجود دارد آنچه اتفاق می افتد را به صورت زنده تماشا کنید در سال 2019. “من می خواهم این کار را انجام دهم. جولی [Andrews] می خواهد آن را انجام دهد. دبرا مارتین چیس، تهیه کننده ما، می خواهد این کار را انجام دهد. همه ما واقعاً دوست داریم این اتفاق بیفتد. فقط ما نمی خواهیم این کار را انجام دهیم مگر اینکه کامل باشد، زیرا ما آن را به همان اندازه دوست داریم که شما بچه ها آن را دوست دارید. برای ما به همان اندازه که برای شما مهم است. و ما نمی خواهیم چیزی را تا زمانی که آماده نشده است تحویل دهیم، اما ما روی آن کار می کنیم.”منبع

اندروز در آن بازی کرد خاطرات شاهزاده خانم در نقش کلاریس رنالدی، ملکه جنویا در سال 2001 در کنار آن هاتاوی که نقش نوه اش میا ترموپولیس را بازی می کرد. این جفت نقش خود را در دنباله 2004 تکرار کردند. خاطرات پرنسس 2: نامزدی سلطنتی. نزدیک به 20 سال بعد، در نوامبر گزارش شد که خاطرات پرنسس 3 به طور رسمی در دیزنی پلاس در دست ساخت است. اما به نظر نمی رسد که اندروز قرارداد امضا کند. اگرچه او صدای لیدی ویستل داون را بر عهده دارد بریجرتون، این پیرمرد 87 ساله از سال 2017 به طور فیزیکی روی صفحه ظاهر نشده است.

او افزود: “از نظر ما انجام می دهیم [another movie]من خیلی شک دارم که حالا… کاری، با هم انجام خواهیم داد.»