جولیا رابرتز تولد 18 سالگی را به دوقلوهایش تبریک گفت

رابرتز که به فکر فرستادن بچه‌هایش به دانشگاه بود، اعتراف کرد: «یعنی این باعث می‌شود کمی سرم را سبک کنم.» اگرچه او اضافه کرد، “من برای آنها کاملا هیجان زده هستم. واقعاً هیجان انگیز است و من آنقدر خوش شانس نبودم که تجربه دانشگاه داشته باشم. و بنابراین دیدن اینکه چگونه برای آنها اتفاق می افتد واقعاً شگفت انگیز است.” مهم نیست چند سال دارید، همیشه فرزند والدینتان هستید.


منبع

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

بله، جولیا رابرتز برای یافتن عکسی با بچه هایش به صفحه طرفداران خود رفت. اما آنقدرها هم که به نظر می رسد عجیب نیست! اگر من یک سلبریتی بودم که می‌خواستم آلبوم عکس‌های خانوادگی‌ام را خصوصی نگه دارم، اما همچنین چیزی برای بچه‌هایم پست کنم، طبیعتاً می‌خواستم از عکسی استفاده کنم که قبلاً وجود داشت. از این رو، صفحه هواداران. هوشمندانه.

به هر حال، در اینجا آنها در تصویری که پدرشان هنگام هفده سالگی ارسال کرده است، جوان های احمقی هستند:

محتوای اینستاگرام

همه بزرگ شده اند! جولیا رابرتز اکنون مادر دو فرزند است بزرگسالانو رابرتز در اینستاگرام به فرزندانش که با همسرش دنی مدر مشترک است تولدش را تبریک گفت. هر دو در 28 نوامبر روی سن آمدند.

برنده اسکار در کنار تصویری از خودش در کنار بچه هایش در دوران نوزادی نوشت: “🌟18🌟🌟 دوستت دارم.” “نمیشه!!!!!!! تولدت مبارک!!!!” نظر ریتا ویلسون. “تولدت مبارک بچه ها!!!❤️❤️❤️” استایلیست رابرتز، الیزابت استوارت اضافه کرد.

رابرتز و مدر، پیشگام کت و شلوار، به ندرت چیزی در مورد فرزندان خود فاش می کنند و آنها را به خوبی از کانون توجه دور می کند. اما این تصویر آنقدرها که ممکن است در ابتدا به نظر می رسد صمیمی نیست. دوربین ظاهراً رابرتز را در یک لحظه مراقبت صمیمانه شکار کرده است، در حالی که بند لباس او در حالی که هیزل را بلند می کند از روی شانه اش افتاده است. اما بر اساس زیبایی شناسی عکس، من تقریباً 90٪ مطمئن هستم که عکس مربوط به یک مجله است. و کمی نزدیکتر نگاه کنید؛ یک واترمارک وجود دارد: @reviewingjulia.

فینیاس و هیزل یک برادر کوچکتر به نام هنری دانیل دارند.