جوردین وودز سایه زدن کایلی جنر را در ویدیوی TikTok که لب‌های کامل خود را نشان می‌دهد رد کرده است.

دلیلی وجود ندارد که وودز را باور نکنیم وقتی می‌گوید منظورش هیچ سایه‌ای برای کسی نیست، اما واضح است که چرا مردم با جنر ارتباط برقرار می‌کنند. لب‌های کایلی جنر و پرکننده‌های لب‌های او از زمانی که سرانجام در سال 2015 در یکی از اپیزودهای این فیلم آمپول تزریق شد، بی‌پایان مورد بحث قرار گرفت. زندگی کایلی. یکی از جدی‌ترین نقدها (از جمله در مقاله‌ای که در همین مجله منتشر شده است) به این نکته اشاره می‌کند که در حالی که لب‌های پر به‌عنوان یک «روند» استایل مطلوب در زنان سفیدپوست مانند جنر دیده می‌شود، زنان سیاه‌پوست به دلیل همین ویژگی مورد تبعیض قرار گرفته‌اند. .

این محتوا را می توان در سایتی که از آن سرچشمه می گیرد نیز مشاهده کرد.

در پایان روز، جنر حق دارد هر کاری که می خواهد با صورتش انجام دهد. و مهمتر از آن، جوردین وودز حق دارد زیبایی خود را جشن بگیرد بدون اینکه متهم به شلیک به یک دوست مشهور سابق شود.
منبع

انصافاً، این یک روند قانونی TikTok است. فقط کافی است صدای پیوند شده را جستجو کنید و ده‌ها ویدیوی مشابه را پیدا خواهید کرد – اگرچه به نظر می‌رسد وودز خودش را به این روند تبدیل کرده است. بیشتر ویدیوها به افرادی با فیلتر آنجلینا جولی منتقل می‌شوند که باعث می‌شود لب‌های شما بزرگ به نظر برسند، «مثل لب‌های آنجلینا». بر خلاف بسیاری از افرادی که در این روند مشارکت داشتند (و به جنر اشاره نکنیم)، لب‌های چاق وودز به جای فیلتر، به دلیل ژنتیک اوست.

ویدئوی توهین‌آمیز (ناخواسته) وودز را نشان می‌دهد که لب‌هایش را به هم نزدیک می‌کند در حالی که ریمیکسی از “Party Monster” از The Weeknd در پس‌زمینه پخش می‌شود. وقتی آهنگ به شعر «لب‌هایی مثل آنجلینا» می‌رسد، ویدیو ناگهان به حالتی تبدیل می‌شود که وودز نفخ طبیعی خود را به نمایش می‌گذارد. او در توضیح این عکس نوشت: «ممنون از مامان و بابا به خاطر این ژنتیک. مفسران بلافاصله مشکوک شدند که وودز در حال سایه زدن به جنر است – که معروف است از پرکننده‌ها برای حجیم کردن لب‌هایش استفاده می‌کند – که وودز آن را رد کرد. او به یکی از این نظرات پاسخ داد: “هیچ سایه ای برای کسی وجود ندارد.” این روندی است که من شاهد انجام آن دسته از دختران بودم و می‌خواستم به آن ادامه دهم.»

محتوای TikTok

کایلی جنر و جوردین وودز ممکن است بعد از آن همه ناکامی تریستان تامپسون دیگر بهترین نباشند، اما این به این معنی نیست همه چيز هر کدام از آنها به سمت دیگری سایه می اندازد. وودز مجبور شد این واقعیت را به مردم یادآوری کند، زمانی که در نظرات اخیر TikTok، او را به سایه انداختن جنر متهم کردند.